„Jak możesz całować kogoś takiego? To wstrętne!”. 19-latek krytykowany za wybór żony

20 Kwietnia 2018

Według wielu internautów para zupełnie do siebie nie pasuje.

Gary Hardwick i Almeda Errell

Jaka jest idealna różnica wieku między partnerami? Badania pokazują, że większość kobiet marzy o związku z rówieśnikiem albo mężczyzną starszym maksymalnie o 5 lat. Gdy obie strony dzieli metrykalna przepaść - ryzyko rozstania wzrasta. Ale nie dla nich. Poznajcie parę, którą dzielą aż 53 lata, a od dwóch są szczęśliwym małżeństwem. W tym układzie to ona jest tą starszą. Znacznie starszą…

Zobacz również: Miłość jest ślepa? Nie uwierzysz, kiedy zobaczysz ich „chłopaków”!

Gary Hardwick poznał Almedę Errell po zakończeniu związku z 77-latką. Sam miał wtedy 17, a jego nowa wybranka - 70. Dziś on jest już pełnoletni (19 lat), a jego ukochana żona nadal jest w świetnej formie (pomimo 72 lat). Zaręczyli się po zaledwie 2 tygodniach znajomości i jak oboje twierdzą - to była najlepsza decyzja ich w życiu. Łączy ich nie tylko miłość, ale podobno także fantastyczny seks.

Kobiecie nie przeszkadza to, że mąż jest młodszy nawet od jej wnuków. Docenia jego emocjonalną dojrzałość, a także typowo młodzieńczy wigor. Ten sprawdza się zwłaszcza w sypialni. Chłopak od najmłodszych lat fascynował się kobiecą dojrzałością. Dużą rolę w tym może odgrywać fakt, że był wychowywany przez babcię.

Nietypowe małżeństwo prowadzi wspólny profil na Instagramie. Oprócz wyrazów podziwu muszą liczyć się także z krytycznymi komentarzami. Smutną codziennością są dla nich wiadomości typu: „kiedy widzę, jak się całujecie, chce mi się wymiotować”.

Ale oni nic sobie z tego nie robią i na przekór wszystkim są szczęśliwi. Pasują do siebie?

Zobacz również: Opowiem Wam, jak wygląda seks z dużo starszym facetem (Historia 18+)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 10:56:58

No widzisz- dajki prowadzaja się dla kasy. Czy zaprzeczają czy nie- ich motywy są oczywiste. Ona ma sponsora, on młodziutka laske do łóżka. Ci z artykułu tez nikogo nie krzywdzą, co nie zmienia fakty ze chłopak ma jakieś zaburzenia a przynajmniej konkretne zboczenie. Jedyne co z tego związku ma to że tylko przy mumiach mu stoi. Jak starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety od wieków tak to coś na gorze jest zaburzeniem. Ale kto im zabroni, co nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 15:15:22

A mało jest środków na wspomaganie czy wywołanie erekcji? Niekoniecznie musi być zboczony czy zaburzony, jak się człowiekowi coś bardzo opłaca to na wiele rzeczy potrafi przymknąć oko albo sporo sobie wmówić... Do tego pomoc farmakologiczna i jakoś się to kręci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 07:11:45

Jest pełno młodych dziewczyn prowadzących się ze starymi dziadami dla kasy i nikt nie robi jakiegoś wielkiego larum. Dlaczego więc młody chłopak ze starszą babką ma być taki odrażający? Jak im to pasuje to ich sprawa. Krzywdy swoim związkiem raczej nikomu nie robią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 10:17:21

Ponieważ dla normalnego człowieka starsza kobieta jest aseksualna ponieważ nie jest w stanie mieć już potomstwa, w naturze tylko zdrowe i płodne osobniki są atrakcyjne i tak jest zawsze. Z mężczyznami jest inaczej ponieważ zazwyczaj może on zostać ojcem do późnej starości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gfa
(Ocena: 5)
2018-04-23 00:39:22

Nie, nie jest inaczej. To się tylko tak facetom wydaje. Macie tak samo sflaczałe, obwisłe i stare ciało jak starsze kobiety. I w dodatku jesteście śmieszni. Każdy wie, ze się wspomagacie bo nawet przy młodej wam i już staje, każdy również wie, że ta młoda rzyga jak ją dotykacie tylko dla kasy udaje, ze jest inaczej. To poniżające jest i tyle. P.S. też nie możecie mieć dzieci bo wam nie staje. Gdyby nie medycyna to ... ha ha ha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1