19-latka pokazuje, co stało się z jej ciałem, kiedy rzucił ją chłopak (Nie do wiary...)

15 Kwietnia 2017

Nie uwierzysz, do jakiego stanu doprowadziło ją złamane serce...

Gaia Rio

Coraz częściej przekonujemy się o tym, że życie uczuciowe ma bezpośredni wpływ na nasz wygląd. A konkretnie - wagę. Nietrudno zauważyć pewnej tendencji: kiedy czujemy się kochane i jest nam dobrze w związku, wtedy zdarza nam się znacznie przytyć. Ale kiedy relacje z partnerem się psują lub zostają całkowicie zerwane - nasz organizm reaguje w drugą stronę. Ona się o tym przekonała.

Młoda Włoszka mieszkająca w Szwajcarii 2 lata temu rozstała się ze swoim chłopakiem. A mówiąc konkretnie: została przez niego porzucona. - Przez tydzień praktycznie nic nie jadłam. Smutek doprowadził do tego, że mój żołądek całkowicie się zamknął i nie chciał przyjmować pożywienia. Potem zaczęłam myśleć, że rzucił mnie, bo nie byłam wystarczająco piękna. Jeśli nic ze sobą nie zrobię, to już nikt nigdy mnie nie zechce - wyznaje.

Efekt? Tragiczny. W najgorszym momencie Gaia Rio ważyła zaledwie 34 kilogramy. Na szczęście to już przeszłość. 19-latka wróciła do zdrowia, ale nie zapomina o tym, co przeszła. Swoje zmagania z anoreksją pokazuje dziś na Instagramie, aby ostrzec inne nastolatki przed podobnym myśleniem.

Zobacz również: Nie uwierzysz, jak bardzo UTYŁA PRZEZ CHŁOPAKA. To dowód na to, że miłość tuczy!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Powaga?
(Ocena: 2)
2017-04-16 20:55:38

Przestała jeść przez faceta? 19 lat i myśli pewnie, że to była wielka miłość. I jeszcze to przekonanie, ze wygląd jest najważniejszy. Ni,e,do,brze mi się robi jak słyszę o takich historiach. Ż,ało,sne i,di,otki, pł,yt,kie jak k,ał,uża, sła,be p,syc,hicznie i mają ps,tro w głowie. G,łu,pia gó,wni,ara.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Powaga?
(Ocena: 2)
2017-04-16 21:00:52

A tak po za tym to jak chciałam dodać komentarz za kilka razy w,yskoczyło, ze b,łąd na s,tronie. Dodał,am przecinki i od razu po problemie. Straszne z was hip,okr,ytki w tym pap,ilocie. Cze,mu b,oici,e się kr,yty,ki? Ona nic wielkiego nie zrobiła. Sama wpędziła się w chorobę. Takie dziewczyny może i potrzebują pomocy psy,cholo,ga, ale to tylko dowód na to, ze od począ,tku były je,bn,ięte. PS tu tez mus,iałam do,dać prze,cinki. Hipo,kry,tki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ziutka
(Ocena: 5)
2017-04-16 14:32:12

no i brawo dla niej, wszystko ma swoje granice przecież! ważna jest wtedy pomoc najblizszych, zeby przy odchudzaniu powiedzieli stop. ja byłam kiedys pulchna, dostalam od przyjaciolki IQacai i zaczęłam diete. ale ona pilnowała mnie zebym prowadziła ją rozsądnie, ćwiczyla i jadło zdrowo a nie głodowała. schudłam swoje upragnione 10 kg, a teraz juz taki zdrowy tryb zycia wszedł mi w krew po prostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-15 12:18:47

Nie dziwie się, że ja rzucił, skoro jest w stanie wrzucać swoje pół nagie zdjęcia do sieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-15 12:15:31

Nie dziwię się że ja rzucił skoro jest w stanie wrzucić swoje pół nagie zdjęcia do sieci :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1