Dla tysięcy mężczyzn to ideał: Młoda, ładna i... nosi pieluchę!

04 Lipca 2016

Może Twój chłopak też to lubi? Dziwny fetysz...

ABDL

Jeśli nie wiesz jeszcze, co kryje się pod skrótem ABDL, chyba nie masz czego żałować. Adult Baby Diaper Lover (w wolnym tłumaczeniu: dorosłe dziecko kochające pieluchy) to jeden z najdziwniejszych fetyszy, jakie widział świat. Jak sama nazwa wskazuje - obiektem seksualnym staje się pielucha. Zarówno dla osoby, która ją nosi, jak i przewijającego partnera.

Faye Taylor to jedna z najbardziej znanych przedstawicielek tego zjawiska. Piękna brunetka zarabia spore pieniądze na sprzedaży własnych zdjęć z pieluchą w roli głównej oraz pikantnych filmików. Ma tysiące fanów płci męskiej, dla których dorosła kobieta w chłonnych majtkach to najpiękniejszy widok na świecie.

Tego chyba nie da się zrozumieć. To trzeba zobaczyć!

Zobacz również: 10 najdziwniejszych fetyszy seksualnych (Ludzi naprawdę to kręci?)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 14:26:57

Fajniutka jest. Nikomu nic do tego, że sobie nosi pieluchę. Tak samo jak do tego, że komuś się to podoba, jeśli tylko ma skończone 18 lat. Ja nie mam jakiegoś mocnego fetyszu na pieluszki, ale lubię jak dorosła kobieta ma w buzi smoczka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dzidziuś *. *
(Ocena: 5)
2017-07-15 02:07:15

Szukam mamusi która się mną zaopiekuje :*

Mam 16 lat i szukam mamusi która się mną zaopiekuje jeżeli może ktoś będzie chętny to podam GG :) więcej informacji na GG.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
tralala
(Ocena: 3)
2016-10-09 11:16:21

Fajnie, że poruszony temat niszowego fetyszu, ale w komentarzach widać kompletne nieporozumienie. To nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek pociągiem do dzieci! I tłumaczenie skrótu na polski jest błędne, bo to jakby dwie oddzielne kategorie zachowań. Jedne bardziej nałogowo-behawioralne, drugie seksualne. Fetysze się ma i rozumie, albo stara zrozumieć innych, albo można wszystko określić jako "chore" i żyć w swoim prostym seksualnie świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-01 18:58:34

A ja nosze i jest fajnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-07-05 15:19:55

drogie czytelniczki, chyba nie widziałyście żadnych jak to ujmę "gorszych obrazów". Bo czytając komentarze ma się wrażenie że papilota czytają 12 latki,które nic nie wiedzą o życiu, brutalności a tym bardziej nie wiedzą na czym polega taki fetysz. Pedofile rodzą się z tym "instynktem" a, tu chodzi o opiekę nad osobą. Aby być pedofilem trzeba mieć popęd do dzieci. A nie nad opieką nad osobą dorosłą. Ale na pewno nad moją opinia znajdzie się przykłady gdzie z takiego fetyszu "wyrósł" pedofil. Każdy fetysz prowadzi się z głową, aby nie przekroczyć granic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Cyz
(Ocena: 5)
2016-07-04 20:43:13

Dokładnie ....żaden fetysz tylko choreeeeee tak teraz stąd tylko kroczek do pedofili .....masakra powalona babka szkoda jej dzieci będzie.....Ale zanim zrozumie może być za późno gdy jej facet dobierze się do dziecka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-04 20:26:32

a potem dziwota skąd się pedofile biorą...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jaa
(Ocena: 5)
2016-07-04 18:44:04

Ok...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-04 12:24:43

dziewczyny, przepraszam, że nie na temat, ale chciałabym się poradzić. spotykam się z facetem ponad pół roku, od 4-5 miesięcy bardziej na poważnie, jednak nie padły żadne deklaracje. ja tylko raz wspomniałam po prostu, że mi zależy. kiedy zapytałam czy jemu też, odpowiedział że tak. jednak sam z siebie nic takiego nie mówi. mówi, że jestem "jego" i tylko tyle. spotykamy się, jest miło, jest czuły, dobrze się przy nim czuję... tylko mam wrażenie, że on boi się to skonkretyzować. oczywiście próbowałam z nim o tym rozmawiać, dowiedziałam się, że chyba podświadomie boi się związku, że ma przykre doświadczenia blabla... no ale kto nie ma? sama nie wiem co o tym myśleć, nie chcę tego kończyć, chyba się zakochałam, ale nie chcę i trochę się obawiam, aby mu to pierwsza powiedzieć. nie uprawiamy seksu, mamy po 21 lat, więc to, że spotyka się ze mną tylko w tym celu odpada. więc może to jego charakter, może muszę poczekać na konkretniejsze deklaracje, jednak po prostu mi czasem przykro. co o tym myślicie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-04 16:26:50

Macie 21 lat a Ty po kilku miesiącach chcesz od niego deklaracji? Dorośnij kobieto. Chyba dobrze, że nie rzuca "kocham Cię" po 4 miesiącach "porządnej" znajomości, nie zaciąga Cię do łóżka itd. Daj mu czas. Nie każdy musi kłapać jęzorem i byzkac się na 5 randce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-04 12:10:22

Chyba pedofile...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz