Ewelina z Warsaw Shore kiedyś i dziś. Przeżyjesz szok, gdy zobaczysz jej STARE ZDJĘCIA...

20 Listopada 2017

Chyba mało kto się spodziewał, że jej metamorfoza będzie aż tak duża.

Ewelina Kubiak

Wąskie usta, za długie sztuczne rzęsy, czarne włosy, opalenizna z solarium i kobiece kształty. Mniej więcej tak prezentowała się Ewelina Kubiak w pierwszej edycji „Ekipy z Warszawy”. Miała wówczas 21 lat, a program opisywał ją jako dziewczynę „wesołą, odważną, towarzyską i pełną energii”.

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Ewelina nadal lubi imprezować do białego rana oraz być w centrum uwagi. I choć pojawia się w kolejnych sezonach „Warsaw Shore” – trudno ją dzisiaj rozpoznać. Jej wygląd uległ bowiem dość spektakularnej… metamorfozie.

Kubiak powiększyła sobie usta i przefarbowała włosy na blond. Zaczęła się również specjalizować w ostrym makijażu. Efekt? To po prostu trzeba zobaczyć.

Przy okazji zobaczcie Ewelinę na starych zdjęciach. Ogromna różnica, prawda?

Polecamy także: Jak dzisiaj wyglądają uczestnicy pierwszej edycji WARSAW SHORE? Będziesz w szoku

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 00:27:08

Buzie zawsze miała ładna.wystarczyloby zrobić ładne brwi rzęsy.odpowiedni makijaż .minus kilka kilogramów i wtedy by była na prawdę ładna dziewczyna.a tak w wieku dwudziestu paru lat zrobiła z siebie plastikowego glonojada pod 40. Słabo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-20 19:30:21

Ale glonojad....*o*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2017-11-20 18:02:08

A wystarczyłoby schudnąć i pójść na kurs makijażu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-20 11:59:55

To jest obrzydliwe! Zero klasy i smaku. Napompowane usta i sztuczność taka, że więcej nie można. Jestem 26 letnim mężczyzną i szczerze mówiąc jak patrze na tego typu kobiety bierze mnie na wymioty. Nie rozumiem kolesi, którzy jarają się takim wyglądem. Taki wygląd może świadczyć tylko i wyłącznie o tym, że dziewczyna jest po prostu łatwa i tyle. Masakra. dziewczyny, nie róbcie tego!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-20 16:23:10

Ale ty jesteś głupi ;) Taki wygląd może świadczyć tylko i wyłącznie o tym, że ktoś lubi taką estetykę. A co ma do tego łatwość? Używaj mózgu i nie dopowiadaj sobie. I nie, nie jestem fanką plastiku - po prostu nie lubię jak ktoś gada głupoty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 12:44:39

Przepraszam, dlaczego mnie obrażasz pisząc, że jestem głupi? Wyraziłem swoją opinię do której mam prawo. A ty dziewczynko nie znając mnie piszesz, że jestem głupi. brawo - dużo to o tobie mówi! :) Wygląd to przede wszystkim pierwsza rzecz na podstawie której robi się właśnie pierwsze wrażenie. Patrząc na taką kobietę widzę kobietę przede wszystkim bez klasy, wyuzdaną i tandetną stylem. Może ma piękne wnętrze i charakter, tego nie wiem (choć mniemam, że to zwykła prostaczka po tym co wyprawia - już sam udział w takim żałosnym programie jest wystarczającym powodem do tego,żeby stwierdzić, że dziewczyna do trudnych i wymagających kobiet z zasadami nie należy). Ja się wyraziłem jak odbieram taki wizerunek. Dla mnie kobiety noszące się w ten sposób wysyłają właśnie taki komunikat i nigdy w życiu taka kobieta nie wzbudziłaby we mnie zainteresowania. Cenię kobiety eleganckie i z klasą, a taki typ kobiet pociąga chyba tylko jakiś discoboy'ów, którzy biorą każdą laskę, która tylko im da.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 22:25:43

ok, nie jesteś głupi, tylko gadasz głupoty. lepiej ci? :D nie mów do mnie dziewczynko, chlopczyku - jestesm starsza od ciebie. wiesz co mnie zrazilo w tej wypowiedzi? zwrot; "...świadczy tylko i wyłącznie". nie - może co najwyżej wzbudzać takie skojarzenie i tyle. wiem o co chodzi i darujmy sobie dalszą analizę... to jakaś panienka z warsaw show :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-20 11:14:48

Wy się tym zachwycacie serio? Pochwalacie? akurat tego, że udało jej się schudnąć to wypada pogratulować, ale reszta? Wszytsko sztuczne i w głowie pstro. To są obecni idole nastolatek? Smutne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-20 10:01:24

Groteska na buzi..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
4
(Ocena: 5)
2017-11-20 08:29:57

46tf

Wygląda jeszcze gorzej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1