Na jej twarzy jest tyle pieprzyków, że ludzie nazywają ją... czekoladowym ciasteczkiem! Widziałaś kiedykolwiek coś takiego?!

30 Czerwca 2017

Na złość hejterom zgłosiła się do konkursu piękności. Ma szansę wygrać?

Evita Delmundo

Przez lata nazywana była potworem i… czekoladowym ciasteczkiem. Evita Delmundo przyszła na świat z widocznymi znamionami, które z wiekiem zaczęły się powiększać, zmieniać kolor, a nawet porastać włosami. Pokrywają całe jej ciało i nie ominęły nawet twarzy. Młoda obywatelka Malezji nie bez powodu wstydziła się swojej oryginalnej urody. Ale jakiś czas temu to się zmieniło.

20-latka twierdzi, że pewności siebie zaczęła nabierać w liceum. Wszystko dzięki wsparciu mamy, która była nauczycielką w tej samej szkole. Dziś, choć wcześniej miała takie plany, nie chce poddać się ryzykownej operacji usunięcia znamion. - Nauczyłam się akceptować i kochać siebie. Powoli nabieram pewności siebie - wyznaje.

Zgłosiła się nawet do konkursu piękności Miss Universe Malezja. Nie wiadomo, czy dostanie się do kolejnego etapu, ale bez względu na wynik i tak uważa to za swój ogromny sukces. Jeszcze niedawno bała się spojrzeć w lustro, a teraz uważa się za równie atrakcyjną, co rówieśnice pozbawione tak widocznych wad…

Zobacz również: „Jestem kobietą w ciele dalmatyńczyka”. Poznajcie Albę, która na twarzy, rękach i nogach ma... ponad 500 pieprzyków!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-30 10:21:12

Ale faktycznie to dziwna przypadlosc, nigdy o czyms takim nie slyszalam. Owszem, niektory maja dosc duzo znamion, ale takie duze i na twarzy to dla mnie nowosc. Problem moze byc taki, ze niektore pieprzyki moga byc rakotworcze to trzeba uwazac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 04:40:49

szkoda mi jej... Śliczna dziewczyna, której skóra wszystko psuje. Niestety wiem jak to jest bo sama tak mam, trądzik, kilka tego typu pieprzyków.. Eh na jej miejscu poszłabym na laseroterapię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 06:07:25

Ona ma to po całym ciele, więc musiałaby wydać krocie żeby się tego pozbyć, a i tak efekt byłby marny. Poza tym taka laseroterapia jest niezdrowa. Pół biedy jeśli robisz to tylko na twarzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 02:11:39

WTF?! Co to za choróbsko ? Masakra, podziwiam ją, bo ja bym się chyba zabiła jakbym tak wyglądała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1