Blogerki plus size ujawniły, jak wyglądają bez retuszu. W rzeczywistości są... 2 razy większe!

24 Października 2017

To zaplanowane oszustwo, które ma zwrócić uwagę na ważną kwestię...

Diana Sirokai i Callie Thorpe

Retusz otacza nas ze wszystkich stron. Powoli zapominamy, jak wygląda prawdziwe ludzkie ciało, bo w gazetach, telewizji i na billboardach podziwiamy postaci, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. To samo dzieje się w Internecie - najpopularniejsze blogerki już dawno temu odkryły cudowną moc Photoshopa. Jesteśmy karmieni wizualną fikcją.

Dobrze wiedzą o tym Diana Sirokai i Callie Thorpe. Te niezwykle popularne blogerki plus size doskonale zdają sobie sprawę, że nawet ich koleżanki po fachu nie stronią od podobnych rozwiązań. Chociaż oficjalnie promują samoakceptację - zdarza im się poprawiać własne zdjęcia. Czasami do tego stopnia, że zupełnie nie przypominają siebie.

Najlepszym dowodem na to, ma być to zdjęcie. A raczej zdjęcia, bo pulchne gwiazdy Internetu pokazały, jak wyglądają przed i po obróbce graficznej.

Zobacz również: Blogerka plus size na zdjęciu bez retuszu. Jak naprawdę wyglądają jej uda?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 10:13:55

Na wyretuszowanym zdjęciu wyglądają jak piękne modelki plus size, a na prawdziwym ta po prawej wygląda jak potwór (lewa jeszcze jakoś ujdzie, ale to ostateczność do jakiej ktokolwiek powinien dojść)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
(Ocena: 5)
2017-10-24 23:00:53

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 09:35:15

WYYPIERDALAJ Z TYM SPAMEM!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 02:02:02

Przecież to było wiadome. W rzeczywistości wyglądają jak potworzyce , kto widział ładną otyłą osobę ? Proszę was....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 01:37:28

słabo je wyretuszował, został obwisły brzuch, grube ręce- szczególnie dłonie i pulchne twarze. Jestem grafikiem i dostrzeganie takich błędów w retuszu to moje skrzywienie zawodowe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 07:59:27

bo taki mial byc efekt, to modelki plus size. to zaden blad.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1