Ogoliła bikini, a po kilku dniach jej nogi zaczęły gnić (Zdjęcia tylko dla odważnych)

05 Stycznia 2018

Lekarze ledwo uratowali nogi Dany Sedgewick. To może się przydarzyć każdej z nas.

Dana Sedgewick

Dana Sedgewick to 44-letnia matka trójki dzieci. Kobieta o mało co nie zmarła przez... depilację bikini. Chociaż użyła nowej maszynki do golenia, w wyniku zacięcia pojawiła się poważna infekcja. To właśnie ona stała się przyczyną tragedii. Dana komentuje sprawę następująco: „Jak każda kobieta, chciałam mieć zadbane bikini, dlatego pozbyłam się owłosienia za pomocą nowej maszynki”.

Dana musiała przejść aż 21 operacji, ale na jej nogach i tak pozostały blizny. To szczęście w nieszczęściu, ponieważ mogła skończyć o wiele gorzej...

Na początku pojawiła się wysypka. Kobieta nie podejrzewała jednak niczego złego, w końcu czasami pojawiają się podrażnienia. „(...) poczułam się źle i zauważyłam na moich pachwinach krostki, które krwawiły. Nic z tym nie zrobiłam poniważ często dostawałam wysypki po goleniu” – powiedziała Dana. Niestety już kilka dni później nogi Dany wyglądały, jakby miały zgnić. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Okazało się, że doszło do martwiczego zapalenia powięzi. To rzadko spotykana choroba.

Zobacz także: Ma prawie 180 cm wzrostu i waży ponad 90 kg. „Jestem doskonała!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

uaaaaaa
(Ocena: 5)
2018-01-15 17:59:05

Zapalenie powiezi to martwica skory i tkanek polozonych glebiej. Dochodzi do zakazenia i gnicia. Wystarczy rana np. na nadgarstku ( otarcie ). Dlatego ja zawsze przestrzegam przed zabawiami lozkowymi typu : wiazanie nadgarstkow sznurem czy rzemykiem, a takze niektore dziewczyny nosza gumki do wlosow na nadgarstku i czesto ida spac nie zdejmujac, a to jest niebezpieczne. Brzmi jak scena z filmu, ale taka jest prawda. Co do depilacji bikini, oprocz martwicy tkanek mozna dostac czyrakow albo gronkowca, ktory zyje na naszej skorze i tylko czeka by wniknac przez ranke, a wtedy czeka dlugie i bolesne leczenie, gronkowiec czesto leczony jest latami. Uzywajcie trymerow do golenia. Zostawiajcie wloski 1 mm, a jesli juz naprawde nie mozecie patrzec na kłaki na dole, to idzcie i zlikwidujcie laserem. Wiem, ze to kosztowne. Jednak zdrowie jest wazniejsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-05 22:48:25

Jprd...serio , istnieje taka choroba ?! Jak się przed tym uchronić ???Boże, przecież ja też się golę !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-06 02:24:30

zmienić sposób depilacji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-06 15:57:19

Ale jak ? Ja akurat też golę bikini maszynką....Depilatorem traktuje tylko nogi i to tylko latem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-06 17:34:18

laser albo elektroliza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-08 14:29:02

Jak nie jesteś idiotką i pójdziesz do lekarza wystarczająco wcześnie to nic ci nie będzie. Warto po prostu używać nowych golarek, myć dobrze miejsce przed goleniem i po goleniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-05 12:23:30

współczuję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1