Człowiek-drzewo. Niesamowita historia Abula Bajandara

07 Lutego 2016

Czy ta choroba może być efektem działania nadprzyrodzonych mocy?

Abul Bajandar

Działania natury czasami przekraczają wszelkie ludzkie wyobrażenia. O jednym z nich niewątpliwie można mówić w przypadku mieszkańca Bangladeszu – Abula Bajandara. Mężczyzna ma zaledwie 26 lat, a od 10 cierpi na bardzo rzadką chorobę. Jest to dysplazja  Lewandowsky`ego-Lutza, która objawia się przerażającymi naroślami na dłoniach i stopach. Mężczyzna przypomina prawdziwe drzewo.

Dysfunkcja ma podłoże genetyczne, ale siostra Abula jest całkowicie zdrowa. Historia mężczyzny jest podwójnie dramatyczna. Nie tylko musi się zmagać z chorobą, ale nie jest w stanie utrzymać rodziny. Do tej pory był rikszarzem, ale z oczywistych względów nie może wykonywać podobnej pracy. Zdesperowany Bajandar próbował na własną rękę usunąć wstrętne narośla na dłoniach i stopach, ale nie był w stanie wytrzymać ogromnego bólu. Na szczęście wreszcie pojawiła się dla niego nadzieja. Mężczyzna wkrótce zostanie poddany operacji. To już najwyższy czas, ponieważ jego `konary` ważą ok. 5 kilogramów. W ciągu ostatnich 4 lat choroba przybrała na sile.

Wiele osób dopatruje się w tej chorobie działania niebiańskich mocy. Abulowi i jego rodzinie składane są liczne wizyty ciekawskich ludzi, którzy pragną popatrzeć na `człowieka-drzewo`. Patrząc na zdjęcia, jesteśmy w stanie ich zrozumieć. Zobaczcie sami!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

natalia
(Ocena: 1)
2016-02-07 17:26:01

re: Człowiek-drzewo. Niesamowita historia Abula Bajandara

drogi Papilocie, czytalam cie kiedys codziennie niestety w zwiazku z zaistniala sytuacja musialam przestac. Dzisiaj z nadzieje powrocilam na Twoja storne ale tylko utwierdziales mnie w fakcie zeby kontynuowac nieczytanie Cie! Po pierwsze, zanim zaczne czytac musze czekac chwile zeby strona sie zaladowala bo najpierw pokazuje sie tysiace reklam ktore spowalniaja ladownaie sie strony. Po drugie, zamiast dac zdjecia/paragrafy artykulu na tej samej stronie alby tylko zjezdzac myszka w dol by moc dalej czytac badz ogladac zdjecia do tego samego artykulu, to niestety trzeba wlaczac kolejna strone (sposrod +/- dwynastu) co oczywiscie wiaze sie z czekaniem az zaladuja sie reklamy zeby zaladowac dalsza czesc artukuly!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-08 17:02:28

Polecam Adblock. Strony ładują się błyskawicznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Podpis...
(Ocena: 5)
2016-02-07 06:25:04

re: Człowiek-drzewo. Niesamowita historia Abula Bajandara

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-07 03:45:22

re: Człowiek-drzewo. Niesamowita historia Abula Bajandara

ciekawe czy mu się uda. Medycyna zna tylko 3 takie przypadki. Ten człowiek drzewo z Indonezji zmarł właśnie tydzień temu. Smutne bo od lat gnębiła do depresja. Odcięli mu te narośle w 2008 roku a i tak odrosły. Antybiotyki i laser nie pomogły by tu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-07 03:37:00

re: Człowiek-drzewo. Niesamowita historia Abula Bajandara

Biedny. Niestety to zawsze dzieje się w biednych krajach. W Europie pewnie nie dopuściliby do takiego rozwoju tej choroby. Mam nadzieję ,że mu pomogą i nie straci kończyn ani to coś nie odrośnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1