„Kiedyś byłam obrzydliwa”: Z tego dziecka wyrosła prawdziwa ślicznotka!

07 Listopada 2016

Metamorfoza nie do wiary. Dzisiaj ma tłum wielbicieli!

Katie Meehan cysty

20-letnia Katie Meehan z Wielkiej Brytanii jest wesołą, atrakcyjną kobietą. Kiedy patrzy się na jej obecne zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że jeszcze do niedawna było zupełnie inaczej. – Kiedy zaszłam w ciążę, USG wykazało, że moja córka ma nienaturalnie powiększoną główkę z lewej strony. Poród musiał więc odbyć się przez cesarskie cięcie – wspomina matka Katie, Dawn. – Byłam przerażona, bo okazało się, że moje dziecko ma na twarzy i szyi dziesiątki cyst, które wyglądem przypominają kule.


Poznajcie najseksowniejszego uchodźcę! Został aktorem... porno!

Tuż po porodzie lekarze powiedzieli kobiecie, że Katie najprawdopodobniej nigdy nie będzie mogła się uśmiechnąć, a każde najmniejsze przeziębienie może być dla niej śmiertelnie groźne. W wyniku choroby torbiele powiększają się bowiem i mogą spowodować uduszenie się dziewczynki. – Pamiętam, że przepłakałam wtedy wiele nocy – opowiada 50-latka. – Patrzyłam na moją córkę i zastanawiałam się: „Czy ona kiedykolwiek będzie w stanie normalnie żyć? Dlaczego to spotkało właśnie ją?”.


Brytyjka postanowiła wówczas, że zrobi wszystko, aby znaleźć jakiś sposób na wyleczenie swojej córki.Kiedy Katie skończyła trzy latka, lekarze postanowili wypróbować na niej najnowszą kurację, polegającą na wstrzykiwaniu w cystę specjalnego leku, który zmniejszałby jej rozmiar. Zastrzyki były jednak tak bolesne, że zrezygnowałyśmy z takiej formy leczenia.


Dwa lata później Dawn poznała profesora Iana Jacksona, który zaproponował, że zoperuje Katie. Operacja wymagała jednak dużych nakładów finansowych, dlatego matka dziewczyny poprosiła o pomoc lokalne organizacje charytatywne. – Udało się zebrać 45 000 funtów na leczenie Katie. Pierwszy zabieg odbył się w 2000 roku i od razu było widać różnicę! Torbiele były znacznie mniejsze, a język mojej córeczki przestał być wiecznie spuchnięty. Kolejne operacje Katie przeszła w 2001 i 2003 roku.


Dzięki zabiegom dziewczyna nie tylko zaczęła mówić i uśmiechać się, ale również śpiewać. – Moje dziecko wygląda teraz niesamowicie! Już nie twierdzi, ze jest obrzydliwa. Jest taka pewna siebie i ma tylu adoratorów, którzy rywalizują o jej względy! – śmieje się Dawn i dodaje: - To nie byłoby możliwe, gdyby nie profesor Jackson i zespół jego chirurgów. Chyba nigdy nie będę umiała wyrazić, jak bardzo jestem im wdzięczna. Dziękuję, że daliście Katie szansę na normalne życie.


Zobaczcie aktualne zdjęcia 20-latki!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-13 19:28:32

Powinniście odpowiedzieć za ten spełdo "artykuł" przed sądem. Ktoś kto nazwał chore dziecko w ten sposób powinien spojrzeć w lustro i dać sobie w pysk. Ten portal to syf i dno. Brawo dla gnoja który udostępnia takie gówna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 11:14:21

Nigdy nie była brzydka całe życie była śliczna była poprosi chora...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-07 18:06:34

jak mozna mowic o kims chorym ze jest obrzydliwy,Idiotyczny portal. I.d.i.o.t.k.i zarabiają pisząc durnoty o czyimś nieszczęściu jakby wartossc człowieka wyrażała jedynie zew powloka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
bvbv
(Ocena: 5)
2016-11-07 22:32:18

przecież portal ją tylko zacytował...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-07 17:21:05

I każde zdjęcie zakrywające kiedys chorą stronę twarzy... Łał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kos
(Ocena: 5)
2016-11-07 15:30:22

Niby ładna ale na każdym zdjęciu ma tą samą minę, brak mimiki twarzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-07 10:44:11

wyładniała, choć dalej ma trochę krzywą buzię. Ale i tak jest ładna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1