Ta historia to test na Twoją tolerancję: Dwóch transseksualistów w jednej rodzinie. Syn przemienił się w córkę, a mama w... tatę!

24 Stycznia 2017

Jak prezentują się po zmianie płci?

Corey Maison

Dla niektórych ta historia będzie dowodem na to, że świat już zupełnie zwariował i nic nie jest w stanie uratować nas przed zagładą. Dla innych - przykładem na to, że z niektórymi problemami lepiej się zmierzyć, niż zamiatać je pod dywan. Przeciwnicy „ideologii gender” mają kolejny argument na poparcie swoich teorii, zwolennicy otwartości - nowych ambasadorów tolerancji.

Jedno jest pewne - tak skomplikowanej relacji rodzinnej chyba jeszcze nie widzieliśmy. Do niedawna pisalibyśmy o matce z synem. Po transformacji to ojciec i córka. 4 lata temu Corey, który urodził się jako chłopiec, wyznał, że tak naprawdę czuje się dziewczynką. W ubiegłym roku do podobnych wniosków doszła jego mama, która postanowiła przemienić się w mężczyznę.

Dwie transseksualne osoby w jednej rodzinie to dla niektórych już za dużo…

Zobacz również: Transseksualizm bez tabu: Do niedawna była facetem. Po operacji wygląda bardziej kobieco?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-26 22:03:27

Ten przypadek dowidzi tego, że transseksualizm przenoszony jest w genach i nie jest to żadna dewiacja czy zboczenie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-25 03:21:21

Skoro byli nieszczęśliwi w swoim biologicznym ciele to co ludziom do tego.Matka natura bywa złośliwa i nieprzewidująca i po prostu spartoliła sprawę. Skoro czują że urodzili się nie w tym ciele co trzeba to nie mam nic przeciwko na pomoc tym ludziom poprzez zmianę płci, byle by tylko szybko do niej doszło. A tej matce/ojcu się dziwię że dopiero teraz zdecydował się wyjść z ciała kobiety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1