Internet aż huczy na temat Justyny z „Rolnik szuka żony”! „Chorobliwie zazdrosna, toksyczna, nawiedzona!”

16 Października 2017

Sytuacja w gospodarstwach wszystkich rolników robi się coraz bardziej napięta.

Justyna z rolnik szuka żony

Ostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony” należał do bardzo burzliwych. Pożegnały się z nim dwie kandydatki. Nieoczekiwanie Piotr podziękował za uczestnictwo swojej początkowej faworytce – Emilii. Podobnie jak wielu widzów, rolnik odniósł wrażenie, że kandydatka przyjechała, aby się wylansować. Zapłakana dziewczyna wyjechała, a w ślad za nią Kasia, która nie mogła pogodzić się z odejściem przyjaciółki. Pomiędzy dziewczynami doszło do cichej wymiany zdań. Emilia powiedziała Kasi, żeby wygrała ten program, na co ona odparła, że już jej nie zależy. Relację pomiędzy nimi żartobliwie podsumował tata Piotra, mówiąc: „może to lesbijki”.

Nie mniej dramatycznie rozwinęła się akcja w gospodarstwie Karola. Doszło do scysji pomiędzy Sarą a Justyną. Zapoczątkowała ją florystka, robiąc scenę zazdrości. Zakłopotany mężczyzna próbował załagodzić sytuację i zdecydował się na chwilę sam na sam z dziewczyną. Jeździli na rolkach, a potem szczerze porozmawiali. Justyna wyłożyła, co jej leży na sercu. Zarzuciła Sarze, że wypina się do niej tyłem. Wyznała, że źle się czuje w towarzystwie pozostałych dziewczyn, a jedna z nich wcześniej ją obgadywała. Chociaż nie powiedziała wprost, że chodzi o Sarę, można się tego domyślić. Karol po tej rozmowie stwierdził, że Justyna ponownie u niego zaplusowała. Nie skończyło się jednak na wymianie zdań pomiędzy rolnikiem a florystką. Justyna przy Karolu dała do zrozumienia dwóm rywalkom, że wyczuwa nieprzyjemną atmosferę. Wyszło także na jaw, że Justyna była obmawiana przez inne dziewczyny, kiedy po spotkaniu zapoznawczym z Karolem dostała od niego kwiat. Kandydatka na żonę rolnika otrzymała informację, kto źle o niej mówi za plecami. Na te słowa wyraźnie speszyła się Sara. Ania również miała nietęgą minę. Na szczęście spór na razie został zażegnany.

Zobacz także: Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” zdradziła, którego kandydata wybrała w finale? Oto on...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Prawdomówna wyrocznia
(Ocena: 1)
2017-10-17 14:44:52

Nihil novi, każda Justyna to głupia pinda. Potwierdzają tę tezę moje wieloletnie badania środowiskowe i społeczne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Alicja
(Ocena: 5)
2017-10-16 23:25:26

CHOĆ CZAS NAS GONI NIEUBŁAGANIE, A TY BRACIE JESTEŚ W KIEPSKIM STANIE, I TRENERÓW BEZ LIKU PROSIŁEŚ O POMOC, LECZ CIĄGLE SŁYSZAŁEŚ TO SAMO ZDANIE- „SPADAJ NA DRZEWO ZA PÓŹNO TUMANIE!” TO IGOR TWÓJ TRENER WYCIĄGA DZIŚ RĘCE, PODEJMIE WYZWANIE I ZMIENIĆ CIĘ ZECHCE! USIĄDŹ WYGODNIE, ODKORKUJ SZAMPANA OD DZISIAJ ZACZYNA SIĘ TWOJA PRZEMIANA! MASZ DOŚĆ NIEDZIAŁAJĄCYCH DIET I PLANÓW TRENINGOWYCH? ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ RAZ A DOBRZE - NAWET W CIĄGU JEDNEGO TYGODNIA Z NAJLEPSZYM TRENEREM W POLSCE!!! WEJDŹ TERAZ NA : WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-17 10:09:56

WYYPIERDALAJ KLAMLIWA KURWO!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-16 18:46:47

Wszystkie te kandydatki takie se w tej edycji. Nie wiem czy jakiś związek z tego wyjdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-16 18:45:58

Kocha go to i walczy o niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-16 15:42:33

najbardziej to do niego Sara pasuje moim zdaniem tylko powinna brwi inaczej malować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
olo
(Ocena: 5)
2017-10-16 14:14:54

trochę ją rozumiem, tamte dwie trzymają sztame a ona jest z boku. W dodatku dlaczego nie ma być zazdrosna jeżeli jej się facet podoba. Z początku pomyślałam "dziwna", ale jak była z nim sam na sam to wydaje się być normalna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-16 13:27:38

kobieta nie może robić z siebie desperatki, bo facet od razu przestaje się nią interesować. Faceci to zdobywcy, oni lubią gonić króliczka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-16 13:27:00

po prostu strasznie jej zależy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1