Chłopiec wrócił do szkoły jako dziewczynka!

04 Października 2009

12-latek zostanie poddany operacji zmiany płci. Już teraz wygląda jak dziewczynka.

Chłopiec wrócił do szkoły jako dziewczynka!
>

Chłopak zaskoczył  swoich kolegów ze szkoły, kiedy na rozpoczęcie kolejnego roku nauki przyszedł w sukience, z włosami zaplecionymi w warkocze i…  z nowym imieniem. Dyrekcja szkoły zorganizowała spotkanie ze wszystkimi uczniami, aby uzmysłowić im, że ich dawny kolega od teraz ma być traktowany jak… koleżanka. Około tysiąca dzieci musiało zmierzyć się z niezwykłą informacją, co nie podoba się ich rodzicom. Najmłodsi uczniowie zareagowali płaczem, a rodzice mają pretensje do szkoły, że nie powiadomiła ich wcześniej o całej sprawie. Twierdzą, że podobne wieści powinny być przekazywane w domu, a nie na forum całej szkoły.   

Niektórzy uczniowie nie są w stanie zaakceptować nowej koleżanki, bo nikt nie starał się im tego racjonalnie wytłumaczyć. Rodzice twierdzą, iż dyrekcja ograniczyła się do informacji, że kolega ze szkoły od teraz będzie dziewczynką. Do tej pory dzieci traktowały go jak chłopca, mimo dość osobliwych zachowań. Podobno od dawna przychodził na lekcje pływania w bikini, a do szkoły przyjeżdżał na różowym skuterze. Teraz do jego dyspozycji udostępniono specjalną toaletę i przebieralnię. Uczeń wstydził się przebierać w towarzystwie innych chłopców, a dziewczynki nie bardzo chciały, aby dawny kolega widywał je w niepełnym ubiorze.   

Dziecko jest przygotowywane do operacji zmiany płci i terapii hormonalnej, które mają mu pomóc stać się sobą. Nie wszyscy są w stanie zaakceptować tak drastyczną zmianę. Uczeń (uczennica?) jest wyśmiewany na każdym kroku, bo jego rówieśnicy nie potrafią zrozumieć, o co właściwie chodzi. To nie pierwszy taki przypadek. Ostatnio media informowały o 9-latku, który w ten sam sposób zaskoczył znajomych ze szkoły. Trudno dziwić się reakcji dzieci, które w żaden sposób nie zostały do tego przygotowane. Stwierdzenie, że chłopiec od pewnego momentu będzie dziewczynką, to nie jest informacja, z jaką stykają się na co dzień. 

P. Latacz

Więcej takich newsów, ty i twój chłopak przeczytacie na HANTER.PL.

Zobacz także:

Najpiękniejsze transseksualistki świata

Zaledwie kilka dnia temu odbyły się kolejne wybory Miss Transseksualistów. Jak co roku sprowokowały burzę dyskusji na temat zaburzeń identyfikacji płciowej oraz sposobów ich leczenia.

Najpiękniejsza modelka urodziła się mężczyzną 

Mentalnie czuje się kobietą, ale urodziła się mężczyzną. Co na to purytańska Ameryka?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (216)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2016-07-04 16:20:14

Mozna bylo dziecku zaoszczedzic stresu i puscic je jako dziewczyne do innej szkoly. Wtedy dzieci by o niczyn nie wiedzialy i dziecko mialoby normalne dziecinstwo. A co do tabletek antykoncepcyjnych - trzebaby wieksze dawki, ktore moga nie byc zbyt bezpieczne, zas najwiekszy tutaj problem to to aby matka chciala je brac od lekarza dla dziecka. Legalnie nie moze powiedziec prawdy, bo leki hormonalne mozna podawac od 16 roku zycia. Nie kazde tabletki tez nadaja sie do tego celu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-24 19:48:52

to przecież bóg dał im płeć mózgu i płeć ciała bóg jest osobą bardzo niesprawiedliwą dawać dzieciakom inną płeć ciała i inną płeć mózgu.Oni nie są zdecydowani czy być chłopcem czy dziewczynką bo ciało inne i rozum.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-24 22:15:30

I właśnie w takim wieku powinno leczyć się transseksualizm. To znaczy zanim nastąpi męskie dojrzewanie, które jest w większej części nieodwracalne. Podpowiem tylko, że podobnie jak u kobiet tabletki antykoncepcyjne blokują pracę jajników, podobnie u chłopca zablokują prace jąder.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-23 17:18:57

Życie masz jedno badz soba...a bedziesz szczesliwy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 05:52:38

Mam 52 lata urodzilem sie mezszczyzna,wspulzyje tylko z kobietami,mam zone,ale przez cale zycie mi dreczy dlaczego nie urodzilem sie dziewczynka.wszystko co damskie to mi sie podoba.Nawet ruchy mam kobiece,zawsze musze panowac nad soba. Jest mi bardzo ciezko z tym zyc.Prosze doradzcie mi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gosia
(Ocena: )
2016-07-13 13:31:54

Mam tak samo. Mam 48 lat i chce byc kobieta. Musze udawac faceta i dobrze mi to idzie, bo sie nikt nie zorientowal. W domu ubieram sie jak kobieta i sie fajnie czuje. Ale czuje pociag do kobiet, wiec i tak jestem lesba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-17 17:47:03

I co sie dziwić że te dziecko wyśmiewają !!!!!; / Ja też bym była w szoku jak by takie coś przytrafiło sie w mi=ojej szkole chodz jestem starsza ; /

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-23 11:46:37

mimo że to dziecko to da się określic jakiej płci jest psychicznie. Rodzice bardzo dobrze robią że tak szybko zmienia płec dziecka póki jeszcze nie ma cech mężczyzny. gorzej mają dorośli zmieniający płec bo nie na się już dużo zmienic. imszybciej będzie funkcjonowal jakdziewczynka tym lepsze będzie jego życie. Mój kolega jest po zmianie płci i szkoda że dopiero teraz jest po operacji. w końcu po 21 latach czuje że żyje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-17 19:59:09

Przeciez to dziecko.. Ma Jeszcze czas

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 17:29:30

ona da radę uprawiać seks ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-11 23:20:44

Ma 12 lat, a ty już o tym... Wstydzę się, że 3/4 Polaków tak właśnie reaguje -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-14 15:40:56

Niby chłopiec/ dziecko, a ciekawe ile ma lat skoro już na skuterze jeździ :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz