Jeszcze przed chwilą wyglądała TAK. A teraz? (Trudno uwierzyć w to, co się z nią stało!)

06 Grudnia 2016

Przygnębiający widok...

Cheyann Clark

Przez lata walczyła o perfekcyjną sylwetkę i z tego też była znana. Cheyann Clark jako fanatyczka fitnessu i zdrowego stylu życia zdobyła niemal 200 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Chwaliła się swoimi postępami, a fani nie mogli się nachwalić jej wysportowanej figury. Ostatnio coś się jednak zmieniło. Kolejne zdjęcia ze szpitala zaniepokoiły wszystkich. Wreszcie 23-latka wyznała: choruję na zaawansowanego raka jajnika.

Sportsmenka jest w trakcie leczenia, które zupełnie zrujnowało jej wygląd. Wypadły jej włosy, drastycznie schudła i straciła szansę na zajście w ciążę. W bardzo szczery sposób opowiada i pokazuje swoją chorobę. Nie po to, żeby kogoś przestraszyć, ale dodać otuchy innym cierpiącym. Ona jest przekonana, że z tego wyjdzie.

Kiedy tylko będzie po wszystkim, pobiegnę na siłownię i znowu zacznę nad sobą pracować - obiecuje. Przygotuj się na wstrząsający widok, bo nowotwór zmienił ją nie do poznania.

Zobacz również: Ból jajnika - o czym świadczy?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-06 11:55:17

Przykre to, ale z drugiej strony obala mit że jedzenie "zdrowego" jedzenia i bycie fit chroni przed chorobami. To może spotkać każdego, niezależnie od stylu życia. Moja siostra też zachorowała mimo dbania o dietę.... Ja jem normalnie, a moje znajome drą się na mnie że zdechnę na raka i nie dociera do nich że też mogą zachorować. Kobiety! Badajcie się przede wszystkim, zamiast wierzyć że wystarczy być "fit" żeby nie chorować!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-06 10:22:51

co byście zrobiły, gdybyście wiedziały, że macie śmiertelną chorobę i niedługo umrzecie? Coś szalonego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1