Ta kobieta ma 30 lat, a wygląda na 60. Nikt nie wierzył, że kiedyś wyjdzie za mąż

24 Czerwca 2018

Twarz staruszki nie przeszkodziła jej w spełnianiu marzeń.

Challi Muguira

Nie ma nic gorszego, niż powiedzenie zakompleksionej osobie, żeby wreszcie wzięła się w garść. Kiedy słyszysz, że nie możesz się nad sobą użalać, zazwyczaj przynosi to zupełnie odwrotny skutek. W takich chwilach warto znaleźć inspirację - kogoś, kto raczej nie ma powodów do zadowolenia, a jednak potrafi cieszyć się życiem. Oto ona.

Zobacz również: Z powodu wyglądu miała nigdy nie znaleźć chłopaka. A ona wyszła za mąż!

Challi Muguira ma 30 lat, ale wcale nie wygląda na kobietę w swoim wieku. Na pierwszy rzut oka jest przynajmniej 2 razy starsza i niewiele może z tym zrobić. Amerykanka przyszła na świat z progerią, która nie bez powodu nazywana jest „przedwczesną starością”. Średnia długość życia chorych to zaledwie 13 lat. W tym wieku ich ciało ma już biologicznie ponad 100.

Wygląd to oczywiście nie wszystko, ale żadna młoda dziewczyna nie chciałaby mieć twarzy staruszki. Ona jednak wygląda na pogodzoną ze swoim losem. Zwłaszcza, że wbrew wszystkim, udało jej się znaleźć miłość i jest szczęśliwą mężatką.

Kiedy następnym razem poczujesz się kiepsko we własnym ciele - pomyśl o niej. Skoro ona potrafi się uśmiechać, to Ty tym bardziej

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-24 18:33:14

"Skoro ona potrafi się uśmiechać, to Ty tym bardziej…" - serio, Redakcjo? Wrzucacie tutaj zdjęcia tej biednej, pokrzywdzonej przez geny kobiety i mam się czuć lepiej, że nie urodziłam się z takimi wadami? Czy wszystko w dzisiejszych czasach musi służyć pompowaniu własnego ego? Naprawdę uważacie, że będąc 10/10, nie można mieć depresji i myśli samobójczych? Publikujcie to, jeśli musicie, ale darujcie sobie żenujące wstawki tego typu, bo osoby naprawdę chore - takie, jak ja - nie mają ochoty czytać takich pierdół.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-24 13:59:16

Współczuję ale życzę dużo zdrowia i szczęścia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1