Są małżeństwem, a wszyscy myślą, że to ojciec i córka! Ona ma 23 lata, a on...

29 Września 2017

Miłość naprawdę bywa ślepa.

duża różnica wieku w związku

Chociaż sami chcieliby być postrzegani jako zupełnie normalna para, ludzie na ich widok nie mają wątpliwości, że to dojrzały ojciec z dorastającą córką. Nic w tym dziwnego. Dużą różnicę wieku widać nie tylko w metryce, ale także na pierwszy rzut oka. On nie wygląda już jak nastolatek, a ona wciąż ma w sobie sporo dziewczęcego uroku.

Oboje mają za sobą wiele ciężkich doświadczeń. Carly Schapper została kiedyś zgwałcona i od tego czasu bała się bliższych relacji z płcią przeciwną. Graeme Eksteen rozwiódł się po czterdziestce i musiał zaczynać wszystko od nowa. Poznali się na kursie tańca i od razu między nimi zaiskrzyło. Po 2 latach znajomości niedawno wzięli ślub. Z powodu głębokiej religijności wcześniej unikali seksu.

Młoda kobieta jest zachwycona swoim mężem, który urodził się 2 lata później, niż jej własny ojciec. Twierdzi, że traktuje ją jak królową i jest prawdziwym dżentelmenem. Równocześnie zachęca swoje rówieśniczki do podobnej odwagi: Jeśli on dobrze cię traktuje i uważasz, że powinniście być razem - zrób to! Pasują do siebie?

Zobacz również: Oto PIĘKNA i BESTIA w prawdziwym życiu! Przerazisz się, kiedy zobaczysz jej ukochanego…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-01 20:42:42

Sama zawsze twierdziłam, że 10 lat różnicy to moja górna granica, której za nic w życiu nie będę chciała przekroczyć. O tym jak bardzo się myliłam, przekonałam się idąc do pierwszej poważnej pracy. W krótkim czasie poznałam mężczyzn, którzy mimo 40-50 na karku potrafili uwodzić i flirtować nie używając nawet słów...Po prostu niektórzy ludzie rodzą się "z tym czymś" i mają to w sobie do końca swoich dni . Zauroczyłam się jednym"starszym", mimo, że oboje jesteśmy wolni to ja nie mogę...Przeraża mnie wizja tego co będzie za 5-10 lat. Nie wyobrażam sobie wspólnych wypadów z moimi bądź jego znajomymi. Co powiedzieliby moi rodzice, gdyby zobaczyli 50 letniego wybranka córki? Moim zdaniem miłość jak i ogólnie związek w prawidłowym przebiegu powinny dawać więcej radości niż smutku i wyzwań ciężkich do przejścia. A taka miłość przypomina mi grecką tragedię....co z tego, że na początku są motylki, gdy po kilku latach wszystko się sypie....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-30 10:14:31

Mój wiek to 26 lat a mojego narzeczonego 53 lata jest zupełnie inny niż panowie w moim wieku po prostu beż porównania :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-29 21:35:45

Szczerze to ten facet, pomimo wieku, jest w o wiele lepszej formie niż 25-letnie, chowane na kotleciku chłopaczki z dwoma podbródkami. A poza tym jeśli są szczęśliwi, to co nad do tego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-29 10:24:29

ja mam 25, mój facet 51 i się kochamy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olka
(Ocena: 5)
2017-10-01 18:54:58

Haha kochasz to ty chyba jego portfel jak już... nie wierzę w miłość z takim starym dziadem. Du*py dajesz to on zadowolony a Ty dostajesz za to kasę:p proste, proste:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-29 09:58:12

nie chciałąbym poślubić takiego starego faceta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anapolis
(Ocena: 5)
2017-09-29 08:55:39

Co za różnica jak wyglądają razem? Ważne, że jest im razem dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1