Plastikowe bliźniaczki: Mają idealne ciała, ale fani wytykają im dwie rzeczy. Domyślacie się, o co chodzi?

24 Listopada 2017

Wyglądają na 21 lat?

Aoife i Ciara Tabb

Aoife i Ciara Tabb są bliźniaczkami jednojajowymi. 21-latki wyglądają, a nawet zachowują się tak samo. Przez lata ich największą wspólną pasją był taniec. Razem z zespołem zwiedziły niemal cały świat. Wysiłek fizyczny odbił się na ich wyglądzie - w pewnym momencie obie doszły do wniosku, że są zbyt chude. Dlatego zmieniły swoją dietę (teraz spożywają 3 tys. kalorii dziennie) i zaczęły ćwiczyć.

Dziś mogą się pochwalić idealnymi sylwetkami. Wciąż są drobne, ale wyglądają na silne i zdrowe. Doceniają to ich obserwatorzy na Instagramie, których jest już w sumie niemal 30 tysięcy. Wszyscy bez wyjątku zachwycają się ich postępami, ale coraz częściej pojawiają się głosy, że mięśnie to nie wszystko. Dziewczyny powinny jeszcze zrezygnować ze sztucznej opalenizny, mocnego makijażu i zagęszczania włosów.

Jesteście bardzo zgrabne, ale poraża mnie wasza sztuczność. Nie oszpecajcie się w ten sposób! - apeluje jedna z fanek. Ma rację?

Zobacz również: Ewelina z Warsaw Shore kiedyś i dziś. Przeżyjesz szok, gdy zobaczysz jej STARE ZDJĘCIA...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 21:49:19

Zmęczone życiem trzydziestki... Bardzo staro wyglądają...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 04:11:23

Nawet kolczyki w pępkach mają takie same....ludzie, masakra. Przecież to dwie różne osoby, dwa różne mózgi, różne gusty itp. Nie rozumiem, czy one na siłę chcą jeszcze bardziej się do siebie upodobnić czy o co chodzi ?! Nigdy w życiu nie chciałabym mieć siostry bliźniaczki, ciesze się że nie mam klona i jestem jedyna w swoim rodzaju. Pomyślcie sobie , jak one muszą żyć. Jedna żyje w cieniu drugiej....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-24 17:19:37

Szczerze to wygladaja paskudnie, usmiechaja sie na sile, maja spalona skore i te wlosy jak pierz. Jedyna co mi sie podoba to ich sylwetki, bo faktycznie sa bardzo zgrabne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-24 07:46:58

Ładne są

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-24 07:46:42

Chciałabym tak wyglądać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1