Taka historia zdarza się raz na milion. Bliźniacy wzięli ślub z kobietami, które... też są bliźniaczkami! Jak wyglądają ich dzieci?

15 Października 2017

Nie uwierzysz.

Craig i Mark Sanders

Niektórzy wierzą w przypadki, a inni w to, że naszym życiem kieruje siła wyższa. Historia, która wydarzyła się w Ohio w Stanach Zjednoczonych, stanowi argument przemawiający za drugą opcją. Bo trudno wierzyć o większy przypadek...

Wszystko rozpoczęło sie w 1998 r. podczas festiwalu bliźniąt w Twinsburg. To wtedy Craig i Mark Sanders, bliźniacy jednojajowi, poznali parę bliźniaczek – Darlene i Diane Nettmeier. Bliźniaczki i bliźniacy wpadli sobie nawzajem w oko do tego stopnia, że umówili się na wspólną randkę. Jakiś czas później wzięli ślub. Odbył się on tego samego dnia. Bliźniacy wybrali z tej okazji taki sam strój, podobnie jak bliźniaczki. Ich więź okazała się tak silna, że zamieszkali w bliskim sąsiedztwie, a potem razem przeprowadzili się do Teksasu, gdzie nadal mieszkają obok siebie.

Dzieci pojawiły się najpierw u Diane i Craiga. Były to bliźnięta jednojajowe. Chłopcy mają na imię Colby i Brandy. Darlene i Mark nie mieli szczęścia, jeżeli chodzi o bliźnięta, ale za to doczekali się dwóch córek i syna.

Jak się okazuje, nie tylko historia miłosna jest nietypowa w tej rodzinie. Narodziny bliźniąt jednojajowych są bardzo rzadkim zjawiskiem i zdarzają się trzy razy na tysiąc urodzeń. Szanse spłodzenia bliźniąt jednojajowych przez bliźnięta jednojajowe są jeszcze mniejsze. Wynoszą jedno urodzenie na milion. Dlatego ta rodzina jest tak niezwykła. Nic dziwnego, że interesują się nią media i jest zapraszana do różnych programów. Ciekawostkę stanowi też to, że cioteczne rodzeństwo wykazuje między sobą genetyczne pokrewieństwo jakby byli rodzeństwem z jednej matki i ojca. To oczywiście efekt związku jednych bliźniąt z drugimi.

Są do siebie bardzo podobni? Oceńcie zdjęcia!

Zobacz także: Zaręczeni odkryli, że są RODZEŃSTWEM. A dziecko w drodze!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-15 11:55:25

Znam taką parę, moi kuzyni bliźniacy, pobrali się z bliźniaczkami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1