Przez lata MALOWAŁA CAŁE CIAŁO, bo tak bardzo się go wstydziła. Co miała do ukrycia?

15 Marca 2017

Wygląda jak typowa dziewczyna z Instagrama, ale to tylko pozory...

Ashley Soto

Zakompleksione dziewczyny często słyszą rady w stylu „spraw, by twoja wada stała się twoją największą zaletą”. Im bardziej przejmujesz się swoim wyglądem i często o tym mówisz, tym gorzej jesteś postrzegana przez innych. Ludzie wyczuwają strach i niestety - chętnie wykorzystują go po to, żeby nas zranić. Brzmi sensownie, ale łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Okazuje się jednak, że to możliwe i mamy na to żywy dowód.

U Ashley Soto w wieku 12 lat zdiagnozowano bielactwo nabyte. Skóra na jej ciele stawała się coraz jaśniejsza, przez co tworzyły się na niej nieestetyczne plamy. Złośliwi rówieśnicy pytali ją, czy przypadkiem nie wpadła do wybielacza. Amerykanka tak bardzo nie lubiła swojej nietypowej karnacji, że przed każdym wyjściem z domu malowała się od stóp do głów. Pod makijażem ukrywała wszystkie niedoskonałości.

Dopiero niedawno zrozumiała, że wcale nie powinna się ich wstydzić. Uczyniła z nich swój największy atut, a kolorowych kosmetyków używa jedynie po to, by podkreślić niesamowite wzory na skórze. 21-latka ma już ponad 80 tysięcy obserwatorów na Instagramie, którzy uważają ją za ideał. Mylą się?

Zobacz również: „Czarna Barbie” i jej NIESAMOWITA twarz (Fenomen wśród kobiet-lalek!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-18 01:05:00

Dziewczyny przestańcie malować te brwi masakra!! Ja pierdziele następna moda wymyślona dla zysku!!! Kosmetyki są drogie i wymyślają coraz to nowsze kosmetyki i coraz to nowsze makijaże by tylko kasę trzepac.. A te wasze kosmetyki niszczą wasze cery i bez wygladacie okropnie... A zwyczajny makijaż składa się z kilku warstw tego wszystkiego na twarzy masakra!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-15 19:00:57

te brwi,brrrrr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-15 21:23:26

Zamiast malować ciało powinna przestać malować te brwi bo to już jet karykatura...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
bever
(Ocena: 5)
2017-03-15 14:45:52

no dobra, rozumiem, że można mieć kompleksy z podowu bielactwa, jest się innym i bardziej się człowiek rzuca w oczy... ale poza tym to obawiam się, że większe kompeksy powinna mieć z powodu brwi a nie plam na ciele ;/ bo figure ma lepsza niz ja po iqgreen, a nie spodziewalam sie, ze ktos mnie z tym przebije

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 3)
2017-03-15 16:30:53

Choćbym nie wiadomo jak pragnęła schudnąć, nie kupię tego g*wna za nic w świecie, ze względu na to jak bardzo wku*r*iają mnie twoje komentarze z tą pseudo rekomendacją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-15 12:34:21

Fuj,To wygląda jak plamy z brudu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kerr
(Ocena: 5)
2017-03-29 13:32:31

x

to, że ty takie masz nie oznacza, że bielactwo, które jest chorobą to to samo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1