Najbardziej plastikowa kobieta na świecie? 40-letnia Barbie planuje kolejną operację!

29 Października 2016

Nie uwierzysz, jak wyglądała przed zabiegami... Dzieci się za nią wstydzą.

Amanda Lovelie

Milion złotych to kwota, którą można dobrze spożytkować. Zwłaszcza, kiedy jest się matką czwórki dzieci. Ona zdecydowała się zainwestować pieniądze nie w rodzinę, ale wyłącznie w siebie. Amanda Lovelie z Wielkiej Brytanii oficjalnie jest kurą domową, która opiekuje się potomstwem. W wolnych chwilach robi karierę na Instagramie i umawia kolejne konsultacje u chirurga plastycznego.

Niestety, na botoksie w twarzy i kolagenie w ustach się nie kończy. 39-latka dla swojej obsesji zaczyna ryzykować zdrowiem, a nawet życiem. Właśnie planuje czwartą operację powiększenia piersi do imponującego rozmiaru 30MM. Zupełnie, jakby miseczka 30H była dla niej niewystarczająca.

Efekt? Już teraz prezentuje się kontrowersyjnie. A jej dzieci cierpią, bo rówieśnicy wyśmiewają ich plastikową matkę. Powinna już przestać?

Zobacz również: Najstarsza żywa lalka Barbie: Jest po czterdziestce i ma 5 dzieci!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kostek
(Ocena: 5)
2016-10-29 17:17:25

ero.club

Ciałko spoko, kojarzę że wrzucała niedawno ogłoszenie na portalu ero.club Dziewczyny szukają faceta który je wystarczająco zaspokoi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
elajza
(Ocena: 5)
2016-10-29 16:01:12

ja nie wiem skad ona wziela pierwowzor swojego wygladu bo babrie nie ma biustu wielkiego jak donice miejskie, a co do wyrazu twarzy to wygrałaby z producentem lalek, bo jest gorszy niż u słodkiej no.. ja nie wiem dlaczego kobiety to sobie robia? z glupoty? czy bo chłopak zapomina o istnieniu iqmann i chcą im przypomniec, swoją napompowaną pupicą? Kuszące to ma być czy jak?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-29 14:02:20

Co to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1