40-letnia Soraya Lowell: Była milionerką, teraz jest bezdomną (Jak to możliwe?)

21 Stycznia 2012

Historia kobiety, która nie potrafiła właściwie gospodarować swoją wielką wygraną.

Soraya Lowell

Kiedy Soraya Lowell wygrała na loterii 1,2 miliona funtów wydawało jej się, że już do końca życia nie będzie musiała martwić się o pieniądze. W wywiadach, których udzielała tuż po wygranej wciąż wspominała, że nie wie, jak uda jej się wydać tak dużą kwotę – informuje Deser.pl.

Okazało się jednak, że dysponowanie milionami nie było takie trudne. Kobieta kupiła piękny, nowy dom oraz samochód-lodziarnię (posiadanie tak niecodziennego auta było podobno jej największym marzeniem). Ponadto Soraya ofiarowała część wygranej swojej przyjaciółce, której obiecała to jeszcze przed udziałem w loterii.

I tym sposobem, ze sporej sumki nagle nie zostało zupełnie nic. Brak jakichkolwiek środków na koncie nie pozwolił kobiecie na zapłacenie podatków za nowy dom. W obliczu nieuiszczenia odpowiedniej opłaty, nieruchomość przejął bank, a Soraya wylądowała na bruku. W zaledwie trzy lata z bogaczki stała się bezdomną...

Dlaczego nie każdy może zostać milionerem?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Tragiczny finał imprezy! Pijana 14-latka zadławiła się wymiocinami (Co za horror)

Dziewczynka miała we krwi aż 4 promile alkoholu!

Ksiądz na kazaniu: "Świadectwo nawrócenia Mai Frykowskiej to prawdziwy cud!"

Wszystkich wiernych powinno to skłonić do refleksji.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (29)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 16:03:30

Przestańcie spamować tymi ACTA'mi , najpierw przeczytajcie co to jest, a potem dodawajcie jakieś żałosne komentarze. Człowiek chce poczytać komentarze innych kobiet, co mają do powiedzenia w związku z tym artykułem, a tutaj widzi napisane milion razy 'PROTEST PRZECIWKO ACTA!!! NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ!!!', to naprawdę jest denerwujące, bo można napisać raz. Co nie znaczy, że jestem za ACTA'mi. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-22 06:29:13

Ale to trzeba być głupim! Nie ogarniam dlaczego jak ludzie wygrywają kasę to od razu ją wydają zamiast rozłożyć ją na całe życie. W takiej sytuacji grunt to żyć z grubsza na takim standardzie jak dawniej, kupić niewielką albo przeciętną nieruchomość jak ktoś nie ma, przeciętny samochód -wtedy kasy spokojnie starcza na wygodne życie i podróże, pracować nie trzeba chyba że ktoś lubi -można sobie kupić wolny czas a to chyba najcenniejsze. Ale nie ogarniam jak można kupując nieruchomość, wydać na nią całą kasę i nie wpaść na to, że są podatki i że po zapłaceniu podatku trzeba będzie ją jakoś utrzymać już nie mówiąc o utrzymaniu siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-22 03:52:08

WYSTARCZY NA NIS SPOJRZEC!!!!!!!!!! PROSTACZKA I NAJWYRAZNIEJ NIE ZBYT ROZGARNIETA KOBIETA I DLATEGO TAK SKONCZYLA....ZRESZTA JAK MOZECIE PISAC "DYSPONOWANIE MILIONAMI" BEZ PRZESADY TO BYL MILION A NIE MILIONY (CHYBA PAPILOT PRZELICZYL TO SOBIE NA ZLOTOWKI HAHAH)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-22 00:07:23

pieniądze wydaje się bardzo łatwo, jakbym wygrała 10 milionów to szybko by się ulotniły ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 22:59:47

he no bywa;d;d;dd ale pozytywna kobietka;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 21:51:53

jasne sranie w banie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 20:01:48

Brawo artykuł na jedna strone!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 19:44:21

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 21:20:42

huba buba nie masz mózgu , jak się nie zaczniesz zajmować czymś pożytecznym to tez wylądujesz na bruku !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-25 22:55:04

hahahha, dobre koleżanko :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 10:29:51

widać z ryja,że tępa dzida

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 10:01:23

Piszecie, że jest głupia, że tak przepuściła tę forsę a ja oglądałam w tv jakiś program o milionerach z totolotka i to bardzo powszechne zachowanie po "zachłyśnięciu" się bogactwem. Najczęściej dotyczy to ludzi, którzy żyli z dnia na dzień, nie mieli oszczędności, na których nauczyliby się gospodarować większymi pieniędzmi. Dodatkowo wydaje im się, że pieniędzy jest taka góra, że nigdy się nie skończą więc nie inwestują, nie przeznaczają ich na założenie jakiegoś biznesu a po prostu wydają czy rozdają znajomym. W tym programie był przykład osoby, która pomnożyła wygraną i był to mężczyzna, który już wcześniej był zamożny, prowadził jakiś interes i pieniądze z loterii włożył w coś co będzie zarabiać a nie luksusową willę, na której utrzymanie nie byłoby go stać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz