14-letnia dziewczynka płacze krwią! Szokujące zjawisko!

15 Stycznia 2010

Choroba, na którą cierpi młoda Hinduska, nie została zdiagnozowana ani nazwana. Wiadomo jednak, że to już drugi przypadek w ostatnim czasie. Pierwszy był Calvino Inman.

14-letnia dziewczynka płacze krwią! Szokujące zjawisko!

Natura wielokrotnie udowodniła nam, że jest specjalistką w zakresie płatania figli. 14-letnia Twinkle Dwiwedi z Indii to już kolejny przypadek przedziwnego zjawiska, jakim jest płacz krwią. Krew jednak wypływa jej nie tylko z oczu, ale także z nosa, szyi, głowy, stóp oraz rąk i to około 50 razy dziennie!

Przypadłości pojawiły się, gdy dziewczynka skończyła 12 lat.  Jak twierdzi, sam proces utraty krwi nie jest bolesny, aczkolwiek wiążę się z nim inne dolegliwości, jak choćby mdłości. Jej przypadkiem zainteresowali się już lekarze: „To niesamowite. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. To nie zostało jeszcze opisane w podręcznikach do medycyny. To jest fizyczne niemożliwe, a jednak dzieje się naprawdę!” – powiedział jeden ze znanych pediatrów.

Kolejny przykład na to, jak zadziwiająca potrafi być natura, to Calvino Inman. Kiedy oczy nastolatka po raz pierwszy wypełniły się czerwonym płynem, jego mama nie kryła przerażenia. Dzisiaj przyznaje, że był to najgorszy moment w jej życiu. Przestraszony Calvino wielokrotnie pytał, czy umrze, nie mogąc zrozumieć, co dzieje się z jego ciałem.

Początkowo, lekarze myśleli, że chłopiec cierpi na jedno z niezwykle rzadkich, ale zdiagnozowanych schorzeń, jednak środki farmakologiczne, które działały w poprzednich przypadkach, nie pomagały. Obecnie specjaliści są bezradni i nie potrafią znaleźć przyczyny krwawego płaczu, który jest przykrą oraz niezwykle uciążliwą (pojawiającą się nawet 3 razy w ciągu doby) dolegliwością.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Będąc w ciąży, zaszła w kolejną!

Zjawisko podwójnej ciąży występuje w przyrodzie niezwykle rzadko, ale tym razem miało miejsce! Przyszli rodzice są bardzo zaskoczeni!

Jej noga waży 43 kg!

Vicky cierpi na infekcję powodującą puchnięcie oraz zniekształcenie nóg. Czy jej stan będzie się pogarszał?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (194)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

k b
(Ocena: 5)
2015-03-09 08:50:08

re: 14-letnia dziewczynka płacze krwią! Szokujące zjawisko!

czy nadal krwawi a może została już cudownie uzdrowiona proszę o odpowiedz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 21:08:42

Nigdy nie pokazali jak zaczyna lecieć krew.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 19:20:54

ja bym chciała zobaczyć początek krwawienia. może to stygmaty?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 00:11:13

no na pewno wy znajdziecie odpowiedz jak lekarze studiujący medycyne jej nie znaleźli

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 14:54:10

bardzo dziwne ponieważ jak oglądałem film to mówili że ta krew nie jest z oczu lecz z pod oczu i ta krew szybko się krzepi bo można zauważyć że na filmie są jakby grudki krwi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 14:44:36

ty na dole, nie trafisz na mistrzowie.org!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 14:31:54

a może to po prostu krew okresowa która niewiadomo dlaczego ujawnia się w postaci potu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-05 10:39:54

; c

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-26 00:18:21

pisałam o mojej znajomej która miała okropnie słabą krzepliwośc......4-5 dni potrafiła jej krew lecieć po ugryzieniu komara.nie mogli,nie umieli jej pomóc,gdyż miała uczulenia na połowę leków....znależli w stanach lek....niestety zmarła.miała wylew do mózgu.podejżewam że miało to dużo wspólnego z tą krzepliwością.jej matka jak była w ciąży dużo lekarstw...tabletek.ból głowy-tabletki,ząb-tabletki.może to miało wpływ?uważam że nie pozwalamy organizmowi samemu się bronic przed chorobami,wirusami....rzremy na potęgę tabletki....witaminki...zamiast poprostu się dobrze odrzywiać.a póżniej przekazujemy z genami nasze wady-naszym dzieciom,kto wie?może zmutowane?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-11 23:28:12

Albo ma niesamowicie dużo krwi, albo w końcu kiedyś dostanie przerażającego potoku, z tych wszystkich miejsc, które wymienili i ona umrze z wykrwawienia. Nie znam się, ale skoro lekarze stwierdzili, że ta y... choroba jest niemożliwa, to już wszystko jest możliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz