14-latka pije, pali i uprawia seks! Za pozwoleniem własnej matki!

22 Listopada 2010

Ma dwa tatuaże, zakolczykowane ciało, pije alkohol, a do tego sypia z chłopcami, a wszystko za przyzwoleniem równie „nowoczesnej” matki!

14-latka pije, pali i uprawia seks! Za pozwoleniem własnej matki!

Delikatność i młodociana wrażliwosć ukryte pod makijażem permanentnym, ufarbowanymi na czarno włosami z pasmami zieleni i blondu, do tego rockowa mini spódniczka, Martensy i dziewięć kolczyków w różnych rejonach ciała. To charakterystyka 14-letniej Sophie Watson, której wiek zdradza tylko delikatna buzia i chuderlawa, dziecięca postura.  

Rozmowa z Sophie jest jedną z tych, przy których szczęka sama opada. Gdyby zapytać  ją o życie towarzyskie, opowiedziałaby o ciągłym upijaniu się na imprezach. Jeśli zadamy jej pytanie o życie seksualne, ani przez moment się nie zarumieni. Śmiało i bez cienia żenady opowie o czterech chłopcach, z którymi spała w przeciągu zaledwie ostatnich sześciu miesięcy. Naturalnie każda przygoda odbyła się z matczynym błogosławieństwem.

„To było bardziej spotykanie się lub związki, niż podwożenie i odwożenie pod dom. My ze sobą autentycznie byliśmy” – mówi dziewczynka z pełną nonszalancją. W rzeczy samej, wszysycy jej chłopcy byli zawsze mile widziani na kolacjach u mamy i często zostawali na noc w pokoju nieletniej córki. „Wpadali kiedy chcieli, ale mogli zostawać na noc tylko jeżeli nie miałam niczego do załatwienia wcześnie rano” – wspomina obowiązkowa 14-latka.

Jeszcze rok temu Sophie była wzorową uczennicą z ambicjami i talentem dobrze zapowiadającej się piosenkarki. Wygrała konkurs na stypendium muzyczne, rozgrywany wśród najlepszych żeńskich szkół prywatnych w Anglii. Do tego od czasu do czasu pozowała jako modelka, honorowana nagrodami za zdobycie  podium w plebiscytach nastoletnich piękności Wielkiej Brytanii. Dziś już nie dba o oceny, bo w maju oświadczyła w domu, że szkoła ją nudzi i jest zmęczona ciągłym wstawaniem na zajęcia. Obecnie edukację odbiera u swojej matki, 38-letniej Joy, która ledwie znajduje czas na odrabianie lekcji w napiętym harmonogramie wspólnych wizyt o kosmetyczki i fryzjera.

Joy jest przekonana, że nie popełnia błędu wychowawczego, ponieważ jej córka jest wyjątkowo bystra i nie wymaga typowych restrykcji rodzicielskich. "Fakt, że Sophie sypia z chłopcami może mi się nie podobać, ale wolę wiedzieć, że to robi bezpiecznie, pod moim dachem, a nie Bóg wie gdzie" - mówi. "Sophie nie dorasta inaczej niż jej rówieśnicy. Jedyną różnicą jest to, że ja wiem co ona robi i czym się interesuje. Inni rodzice oszukują sami siebie" – dodaje troskliwa mama.

Światowa Organizacja Zdrowia bije na alarm - 40 proc. dziewcząt w Anglii uprawia seks przed osiągnięciem pełnoletności. Jest to zdecydowanie większy odsetek niż w jakimkolwiek innym kraju europejskim.

Psycholog Linda Papadopoulos jest bardzo łagodna i twierdzi, że nie powinno się oceniać 14-latek biorąc pod uwagę tylko Sophie, ale zgadza się, że aktywne życie seksualne nieletnich dziewcząt  jest bardzo niepokojącym trendem.

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Straciła twarz, dziś śmiało pozuje do zdjęć!

Najgrubsza nastolatka świata!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (226)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-01-09 22:47:14

re: 14-latka pije, pali i uprawia seks! Za pozwoleniem własnej matki!

Ch.j wam w d.pe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jag
(Ocena: 1)
2015-01-09 22:41:04

re: 14-latka pije, pali i uprawia seks! Za pozwoleniem własnej matki!

Kurestwo dwoi się i troi jebać szmaty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-01-05 17:11:16

też bym chciała uprawiać sex z nieznajomym facetem!!!!!!!!!!! bo to jest podnieta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-05 15:50:42

Nie zgodzę się, że lepiej jak rodzic wie co robi jego dziecko. To kwestia wychowania i wpojenia dziecku pewnych reguł i potwierdzenia ich racji bytu przez konkretne i docierające przykłady. Mam 19 lat, swój pierwszy stosunek miałam przyjemność przeżyć w tym roku i nigdy do głowy by mi nie przyszło by zrobić to wcześniej. Seks dla mnie jest czymś z uczucia, natomiast to co robią te nastolatki to uleganie trendom i brak asertywności, których nie nauczyli ich rodzice. NIe ma sie tu co usprawiedliwiać, że takie czasy, dobry rodzic z psychologicznym podejściem poradzi sobie z wychowaniem dziecka w taki a nie inny sposób. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-26 10:37:01

..zal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-01 15:12:59

żal pl .......................

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-03 13:40:26

myśle że lepiej jak matka wie wszystko ja też wolałabym wiedzieć niż sie domyślać i zamartwiac takie czasy. gratuluje ci ,ze twoja córka ma do ciebie takie zaufanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-22 05:56:02

popieram - inni rodzice się oszukują i tyle a dziecko i tak "wali się" po kątach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-24 14:55:16

nike shoes outlet,discount sunglasses online,cheap nike shoes online store

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-04 13:53:08

Tak, nie powinna się tak zachowywać, ale jej matka ma rację, lepiej, żeby to robiła pod jej dachem i wiedziała jak to robi i gdzie, a nie gdzieś w krzakach na ulicy. jednak powinna skończyć szkołę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 21:11:36

nie no, ale muszę powiedzieć, że wygląda całkiem nieźle! pozazdrościć jej ciuchów i wyglądu ;).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz