Znowu nietrafiony prezent?

21 Grudnia 2009

Wręczanie prezentów jest jedną z wielu tradycji towarzyszących ważnym uroczystościom. W...

Znowu nietrafiony prezent?

Wręczanie prezentów jest jedną z wielu tradycji towarzyszących ważnym uroczystościom. Właściwie dobrany prezent podkreśla wyjątkowość sytuacji, dlatego przy jego wyborze warto pomyśleć o dodaniu elementu zabawy osobie, którą zamierzamy obdarować.

Jak wybrać właściwy prezent?

Sztuka wręczania prezentów wymaga taktu, smaku, a niekiedy gruntownych przemyśleń. Często zadajemy sobie pytanie: Jak w nie skrępowany sposób, sprawić właściwy i funkcjonalny prezent bliskiej osobie? W poszukiwaniu odpowiedniego pomysłu, wykorzystujemy zasoby internetu natrafiając na mniej lub bardziej wartościowe serwisy, które w efekcie nie zaspokajają naszych potrzeb i dają poczucie straconego czasu. Nie pozostaje nam nic innego jak tradycyjna, czasochłonna i stresująca wycieczka wycieczka po galeriach handlowych. Pomimo bardzo bogatej oferty sklepów, często nie potrafimy dokonać właściwego wyboru. Bardzo często kończy się to zakupem kolejnej pary skarpet, lub kolejnego krawata. Obdarowując bliską osobę prezentem, warto zwrócić uwagę na odczucia towarzyszące chwili jego otworzenia. Nietrafiony w gusta upominek potrafi zepsuć atmosferę całej uroczystości, humor osoby obdarowanej i spotyka się z brakiem zainteresowania. Idealnym prezentem wydaje się być taki, który zostanie wybrany przez osobę, którą chcemy obdarować.

Pozwól wybrać bliskiej osobie.

Wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom powstał serwis Prezenteria.pl, który odbiega od tradycyjnej i kłopotliwej formy wręczania prezentów. Największą jego zaletą jest fakt, że prezent jest zawsze właściwy, ponieważ będzie wybrany przez osobę obdarowaną. Taki komfort zapewnia kluczowy element jakim jest specjalna Karta, którą można przekazać osobie obdarowanej osobiście, pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Unikamy tym samym kłopotliwych sytuacji np. niezadowolenia z nietrafionego prezentu lub kupionego dwukrotnie. Globalny, ogólnoświatowy zasięg Internetu czyni pomysł uniwersalnym. Zamówienie prezentu w postaci Karty, może mieć miejsce na odległym kontynencie. Dodatkowo obdarowanemu dostarczana jest świetna zabawa, wirtualna podróż między półkami zapełnionymi po brzegi markowymi produktami. Podróż związana z wydawaniem podarowanych środków w sposób dowolny a przy tym racjonalny i tajemniczy, ponieważ nie znana jest wartość sprezentowanej Karty a także ceny wybieranych prezentów. Osoba zamawiająca Kartę nie zostanie poinformowana o dokonanym wyborze. Dla tych którym zdarza się zapomnieć o ważnych okazjach np. rocznicy ślubu, udostępniona została funkcja przypominająca o tych wydarzeniach. Klientami serwisu mogą być nie tylko osoby prywatne, ale również firmy nagradzające swoich pracowników za dobre wyniki, w ramach jubileuszy firmowych oraz prezentów świątecznych. Czy nowy trend zmieni nasze tradycyjne pojęcia i zrewolucjonizuje rynek prezentów? W każdym razie ma duże szanse powodzenia.

 

Agnieszka Janosz

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-19 19:59:24

czesc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-02 16:35:34

Nie zdecydowalabym sie na to. Jest to troche bezczelne wybierac sobie prezenty. Wole decyzje zostawic kupujacemu zreszta nigdy nie oczekuje ze na bank cos dostane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-29 00:26:05

chwalisz sie czy zalisz? czy nudzi ci sie noobie ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-28 21:58:41

lepsze jest sprezentuj.pl - mozemy wpisac cokolwiek co chcemy dostac, nie ograniczajac sie do oferty paru sklepow.. a nasi znajomi moga te prezenty rezerwowac wiec nie dostaniemy dwa razy tego samego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-26 11:36:28

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-24 14:29:45

Ja zapytałam każdego z rodziny co by chciał dostać i to tez kupiłam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-25 22:55:10

i taki sposób jest najlepszy ja z moimi koleżankami robimy sobie listę prezentów które chcemy dostać, później te osoby które np mi coś kupują dogadują się między sobą co kto kupuje, i każdy jest zadowolony. Ja bo mam prezent która mi się podoba i osoba mi go wręczająca bo się nie stresuje czy prezent trafi w gust, po prostu najlepszy sposób :0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-22 13:25:11

od kiedy "NIE TRAFIONY" pisze się osobno?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1