Naklejka do udekorowania nudnej ściany

Obrazy na ścianach to już przeżytek. Zobaczcie, jak nadać charakter bezbarwnemu wnętrzu.
Naklejka do udekorowania nudnej ściany
20.08.2008

Jak udekorować nudne wnętrze niewielkim kosztem? Może przy pomocy naklejki na ścianę w oryginalnym kształcie kobiecej twarzy? Możesz zdecydować, jaki chcesz wymiar oraz kolor, a paleta barw jest naprawdę imponująca. Naklejka jest wykonana z matowej i bardzo wytrzymałej folii, którą nałożysz na ścianę w niecałe 5 minut.

Tę oraz wiele innych naklejek znajdziesz na WWW.twojewnetrze.com.pl. Naklejki, w zależności od wzoru i rozmiaru, kosztują od około 50 do około 100 zł. Możesz wybierać spośród ornamentów roślinnych, sylwetek, panoram miast, pojazdów i całej masy innych.

Rozmiary:

S - szerokość 60 cm, wysokość 57 cm;

M - szerokość 80 cm, wysokość 76 cm;

L - szerokość 100 cm, wysokość 95 cm;

XL - szerokość 120 cm, wysokość 114 cm.

Wzornik kolorów dostępny na stronie sklepu.

Polecane wideo

Komentarze (85)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2009 10:59
ha a ja mam w pokoju dalie na scianie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2008 16:03
[quote="Gosc"]Przychodzą do ciebie znajomi… zapraszasz ich do pokoju i słyszysz” ale ciekawe, wygląda oryginalnie” po czym podchodzą bliżej i ich euforia szybko mija, stwierdzają: „to tylko taka naklejka mały kicz, za jakiś czas to odejdzie „. Mają rację zwróćcie uwagę na naklejki naklejone na lodówkach przez dzieci za jakiś czas zbiera się dokoła nich dziwna obwoluta a jak je myjesz to jeszcze gorzej. Naklejki źle wyglądają z bliska od razu widać, że coś się nam nakleiło na ścianę. Czułabym się jak w pokoju dziecinnym. Wolę wzory z szablonów, jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie (wzorem i rozmiarem). Nakłada się szybko i wychodzi precyzyjnie bez żadnej papraniny. Efekt jest o 100% lepszy niż naklejki i naprawdę robi wrażenie. Znalazłam ciekawą stronę gdzie są pokazane efekty pracy z szablonami. Są tam ciekawe rozwiązania. Można naprawdę poszaleć!!!!!!!!!!!!!!!! www. dekorujemydom.pl Polecam. [/quote] a co ty ŚCIANY MYJESZ? Ja mam takową naklejkę w pokoju i b. ładnie wygląda. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2008 23:34
Przychodzą do ciebie znajomi… zapraszasz ich do pokoju i słyszysz” ale ciekawe, wygląda oryginalnie” po czym podchodzą bliżej i ich euforia szybko mija, stwierdzają: „to tylko taka naklejka mały kicz, za jakiś czas to odejdzie „. Mają rację zwróćcie uwagę na naklejki naklejone na lodówkach przez dzieci za jakiś czas zbiera się dokoła nich dziwna obwoluta a jak je myjesz to jeszcze gorzej. Naklejki źle wyglądają z bliska od razu widać, że coś się nam nakleiło na ścianę. Czułabym się jak w pokoju dziecinnym. Wolę wzory z szablonów, jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie (wzorem i rozmiarem). Nakłada się szybko i wychodzi precyzyjnie bez żadnej papraniny. Efekt jest o 100% lepszy niż naklejki i naprawdę robi wrażenie. Znalazłam ciekawą stronę gdzie są pokazane efekty pracy z szablonami. Są tam ciekawe rozwiązania. Można naprawdę poszaleć!!!!!!!!!!!!!!!! www. dekorujemydom.pl Polecam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2008 16:42
usta mogłyby byc czerwone - bardziej kuszące
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2008 16:49
Fajne, ale drogie. Wolę coś sama stworzyć, albo znaleźć w sieci ale sama namalować na ścianie. Wygląda to świetnie, zapewniam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie