TOP 6: Modne wanny w każdym stylu

Jaką wannę wybrać, aby była nie tylko wygodna, ale również pasowała do stylu w jakim została urządzona cała łazienka?
TOP 6: Modne wanny w każdym stylu
07.01.2011

Jednym z najbardziej dominujących elementów łazienki jest wanna. Pełni ona nie tylko funkcję kąpielową, ale też reprezentatywną. Nudna wanna oznacza nudną łazienkę, więc przy okazji remontu pokoju kąpielowego warto zastanowić się nad wymianą starej, nieatrakcyjnej wanny i zastąpić ją nowym, wygodniejszym nabytkiem.

wanna dla dziecka

Klasyczna wygoda. Wanna prostokątna - co za nią przemawia? Przede wszystkim tradycyjne kształty, które umożliwiają zamontowanie wanny niemal w każdym miejscu w łazience. W wannie o większej długości można wygodne wyciągnąć się podczas kąpieli.

Nasz typ: Wanna prostokątna Perfect, Koło. Cena waha się od 773 zł (140 x 70 cm) do 913 zł (180 x 80 cm).

wanna

Retro. Wolnostojące wanny w staromodnym stylu doskonale prezentują się w staropolskich dworkach oraz w mieszkaniach ukrytych w przedwojennych kamienicach. Pamiętaj, że oldschoolowa wanna wymaga odpowiedniego tła -  ciężkich, pozłacanych baterii i haftowanych ręczników.

Nasz typ: Wanna Balexim Naomi, 3327 zł (dostępna na Elazienki.com).

wanna wolnostojąca

Narożna. Wiele małych dzieci nie lubi się kąpać. Przyczyną ich niechęci do codziennej toalety może być strach przed wodą, ale też nieodpowiednia wanna, w której maluch nie czuje się pewnie. Rozwiązaniem problemów będzie narożna wanna – bezpieczna i wygodna. 

Nasz typ: Wanna narożna Family, Koło, 2057 zł (155 x 155 cm).

wanna narożna

Szykowny owal. Jedna z najmodniejszych wanien ostatnich lat. Zdecyduj się na nią, jeśli lubisz gonić trendy i… masz pełny portfel. Tego rodzaju wariacje szybko odchodzą do lamusa, podczas gdy klasyczne wanny (prostokątne albo narożne) zawsze będą na topie.

Nasz typ: Owalna wanna Avo, Vileroy&Boch, wzór.

wanna szklana

Szklana. Oszczędna forma i prosty design sprawiają, że ta wanna idealnie sprawdzi się w minimalistycznej łazience wielkomiejskiego singla. To również doskonałe rozwiązanie dla właścicieli kawalerek – szkło doda małej łazience lekkości i nie zajmie wiele przestrzeni. 

Nasz typ: Szklana wanna Leroy Merlin, 9770 zł.

wanna okrągła

Na okrągło. Duża wanna idealna do przestronnego pokoju kąpielowego. Skuś się na nią, jeśli uwielbiasz długie wieczory SPA albo… miłosne igraszki w wodzie. W tej wannie na pewno znajdzie się miejsce dla dwojga!

Nasz typ: Wanna Altus, Leros Merlin, 9610 zł.

Komentarze (39)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2011 19:36
jeżeli przeczytałeś już słowa "Raskaster Fraum - moja śmierć jest początkiem wiązku śmierci" spoczywa na tobie klątwa . Szybko wyślij to do 15 osób wtedy klątwa zniknie. Jeżeli nie wyślesz tego do min.15 osób duch tej dziewczynki przyjdzie po ciebie w nocy. Ostrzegamy ! Klątwa działa...(napisano 15 listopada 2007 r. przez matkę dziewczynki) P.S zabiło już 18 osób - 12 mężczyzn i 6 kobiet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2011 21:08
4 i 7 najlepsze bo duze;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2011 18:07
O co chodzi z tym " XYZ wzór". Skoro wzór, niedostępny w sklepach to po co w ogóle coś takiego proponują?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2011 20:19
nie polecam wam wanny na zdjeciu 4... mam prawie że taką samą, i przez to siedzenie nie można napełnić całej wanny i sie porządnie wygrzać, najlepsze są 5 i 6, widać że głębokie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2011 16:53
mam pewien problem z urządzeniem mieszkania: w stylu ukochanego prze ze mnie retro, czy stylu nowoczesnym, a mam mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w Warszawie i nie wiem, jak je urządzić...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo