Samsung z autografem gwiazdy w szczytnej sprawie!

Zysk ze sprzedaży telefonów zostanie przeznaczony na walkę z rakiem piersi. Akcję wsparły m.in. Agnieszka Chylińska, Joanna Krupa, Krystyna Janda i Edyta Górniak.
Samsung z autografem gwiazdy w szczytnej sprawie!
25.09.2010

Firma Samsung, tradycyjnie już, jak co roku, wspiera „Amazonki” dedykując im limitowaną serię produktów, jednak tym razem to wydarzenie jest podwójnie wyjątkowe! Samsung zaprosił do współpracy 13 znanych i pięknych kobiet, by poprzez złożenie podpisu na telefonie wsparły wszystkie kobiety dotknięte rakiem piersi. I tak, do projektu przyłączyły się: Katarzyna Cichopek, Agnieszka Chylińska, Anna Dereszowska, Edyta Górniak, Edyta Herbuś, Krystyna Janda, Kayah, Joanna Krupa, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Irena Szewińskaoraz Grażyna Wolszczak.

Mój udział w różowej akcji Samsunga jest symbolem dobrych intencji i pozytywnej energii skierowanej do wszystkich kobiet świata, które zmagają się z chorobą - przyznała Edyta Herbuś. - Każdej z nas powinien być bliski temat walki z rakiem piersi. Dlatego od razu zgodziłam się złożyć autograf na różowym telefonie marki Samsung. Cieszy mnie fakt, że poprzez ten prosty gest mogę pomóc kobietom, które zostały dotknięte chorobą – wtóruje Grażyna Wolszczak.

Już 1 października na stronie internetowej biegu Samsung Irena Women’s Run rozpocznie się 3-tygodniowa aukcja niezwykłych, różowych telefonów. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie  przekazany Stowarzyszeniu "Amazonki".

- Samsung to firma społecznie odpowiedzialna, która kojarzona jest z wieloletnim zaangażowaniem na rzecz walki z rakiem piersi. Dlatego, tak jak ostatnio przy okazji biegu Irena Women’s Run, tak i teraz postanowiliśmy przekazać całkowity dochód z aukcji różowych telefonów na Stowarzyszenie „Amazonki” i budowę Domu Chorych na Raka – podsumowała Blanka Fijołek, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Zobacz także:

Komputer dla nielicznych – luksusowy laptop od Bentleya!

Wyprodukowano jedynie 250 egzemplarzy tej ślicznotki!

PSYCHOZABAWA: Sprawdź, co mówi o tobie twoja komórka!

Jeśli masz LG, to znaczy, że nie płacisz na czas rachunków. Właściciele SonyEricson’ów uwielbiają fast foody i nie tylko…

Polecane wideo

Komentarze (27)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2010 18:13
świetna sprawa, jeżeli można pomóc dlaczego by tego nie zrobić :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 19:23
ja mam czarną.. alee fajniej by było z autografem xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 14:57
ja ją lubiłam. teraz się zeszmaciła :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 12:12
mam taka rozowa avile bez autografa i lepsza ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2010 22:47
ktoś sie orientuje jaka jest cena i na jakich zasadach sie robi zakup takiego tel??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie