Komputer dla nielicznych - luksusowy laptop od Bentleya

Wyprodukowano jedynie 250 egzemplarzy tej ślicznotki!
Komputer dla nielicznych - luksusowy laptop od Bentleya
19.09.2010

Na rynku laptopów od dawna widać trend, w którym obudowy komputerów nawiązują do karoserii sportowych samochodów. Mowa tu oczywiście o firmach Asus i Acer, które odpowiednio wypuściły modele Lamborghini oraz Ferrari. Tym razem producent wziął na taśmę jeszcze bardziej eleganckie limuzyny, Bentley.

W tym roku marka Ego zapowiedziała wprowadzenie na rynek „Bentley laptopa”. Jego obudowa bezpośrednio nawiązuje do ręcznie szytych, skórzanych obić tapicerki we wnętrzu auta. Grzechem byłoby przenoszenie tego cacka w torbie na notebooka, tym bardziej, że po zamknięciu możemy go swobodnie nieść, chwytając chromowany uchwyt łudząco podobny do, uwaga, klamki od drzwi samochodu!

Gdzieniegdzie znajdziemy również lakierowane elementy, zupełnie jak na masce wozu. Co ciekawe wyprodukowano jedynie 250 egzemplarzy tej ślicznotki. Śpieszmy zatem do salonu…  Dodatkowo każda sztuka „Ego for Bentley” ma wygrawerowany białym złotem unikalny numer

W środku pojemny bak, dysk twardy 160 GB, na którym zainstalowano Windowsa Vistę. Pozostałych komponentów silnika producent nie ujawnia, ale można się domyślić, że będzie to procesor Core 2 Duo. Cena, bagatela, około 20 000 dolarów. Jednak patrząc na wartość całkiem wyposażonego Bentleya, właściciel takiego auta nie będzie miał problemu z uzupełnieniem zestawu o taki elegancki drobiazg. 

Tym, którzy dotąd nie poznali marki Bentley, przypominamy, że produkują swoje sportowe i nad wyraz luksusowe auta, od 1919 roku. Od tamtego czasu nie przerwanie i wyłącznie z sukcesami,  pracują na swoją renomę. Od 2007 mają swoje salony również w Polsce.  

Oliwia Podlecka

Zobacz także:

Polecane wideo

Komentarze (48)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2010 17:23
a jak się coś spier**li to serwisu komupterów bentleja nie uraczysz....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2010 16:51
nie chcę nic mówić ale mi to przypomina opiekacz do kanapek :P
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 21:59
Nie chce nic mowic, ale 160GB i Vista a do tego Core 2 duo to jak na nasze czasy era starożytnych komputerów. A już na pewno zainstalowanie Visty bylo zlym pomyslem. Za tyle kasy mogłabym kupić stacjonarny komputer potwora ktory ma moc obliczeniową pozwalającą na włamywanie się do mocno zabezpieczonych serverow firm. Nie lubie płacić za "metkę"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 21:40
O matko 56-tysięcy to bym wolała kupić samochód:!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 21:07
matko, za tą cenę mogliby się postarać na stworzenie 'cudu' o lepszych parametrach. Ciekawe czemu producent nie chce ujawnić reszty danych... Pewnie laptop może się jedynie poszczycić marką i unikalnością...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie