Influencerka ze Szkocji pokazała swój niesamowity dom. Każdy chciałby tak mieszkać

Efekt jest fenomenalny.
Influencerka ze Szkocji pokazała swój niesamowity dom. Każdy chciałby tak mieszkać
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/patriciarodi)
16.06.2024

Marzy Ci się metamorfoza mieszkania, ale nie masz pojęcia, na jaki styl postawić? W takim razie koniecznie zainspiruj się niezwykłym domem Patricii Rodi, popularnej influencerki mieszkającej w Szkocji. Trudno o urokliwsze i bardziej przytulne wnętrza.

Zobacz także: Zdaniem wielu to właśnie tak wygląda dom idealny. Zainspiruj się mieszkaniem jednej z najsłynniejszych it girls

Piękny dom Patricii Rodi

Patricia Rodi to Szwedka posiadająca francuskie korzenie, która postanowiła związać swoje życie z malowniczą Szkocją. Jest wziętą dekoratorką wnętrz. Prowadzi też popularny wnętrzarski profil na Instagramie. Pokazuje na nim bardzo często swój unikatowy niesamowity dom. Trudno się w nim nie zakochać. Został bowiem urządzony w niebanalnym, jedynym w swoim rodzaju stylu. Pojawiają się w nim na pozór niepasujące do siebie elementy. Króluje w nim zarówno przytulna brytyjska estetyka określana mianem Cottage Core, jak i typowo skandynawski minimalizm oraz francuski eklektyzm. Efekt jest fenomenalny i robi wielkie wrażenie. 

Oto, jak wygląda dom Patricii Rodi.

Polecane wideo

To córka słynnej supermodelki. Jest do niej łudząco podobna i właśnie zdobywa podobną pozycję
To córka słynnej supermodelki. Jest do niej łudząco podobna i właśnie zdobywa podobną pozycję - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2024 21:51
Żyje się w naszym kraju ciężko. Prawda jest taka, że trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Moją najlepszą decyzją w życiu było zainwestowanie w nieruchomości. Współpraca z firmą Polzen, zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami, przyniosła efekty!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie