Jakie świece wybrać do ogrodu?

Rozświetl wieczór przyjemnym blaskiem!
Jakie świece wybrać do ogrodu?
Fot.materiałpartnera
03.06.2024

„Pamiętajcie o ogrodach, przecież stamtąd przyszliście”- śpiewał Jonasz Kofta, chcąc w ten sposób przypomnieć wszystkim, jak bardzo jest ważne w życiu człowieka obcowanie z przyrodą. Jej symbolem w tej pięknej piosence stał się ogród. W końcu gdzie, jak nie tam właśnie, można w pełni cieszyć się bliskością natury. Aby jeszcze bardziej podkreślić urok tego miejsca, wieczorem warto rozświetlić je blaskiem świec. Wraz z nimi do ogrodu wkradnie się magia, a czas tam spędzony nabierze wyjątkowego klimatu. Jakie wybrać świece do ogrodu? W naszym najnowszym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do lektury!

Bezzapachowa świeca ogrodowa. Rozświetl wieczór przyjemnym blaskiem

Wśród miłośników spędzania długich letnich wieczorów w ogrodzie ogromną popularnością cieszą się klasyczne, bezzapachowe świece. I wcale nas to nie dziwi, w końcu ich ciepłe, naturalne światło potrafi stworzyć naprawdę niepowtarzalną atmosferę. Bezzapachowa świeca ogrodowa, sprzyjająca wyciszeniu i refleksji, to doskonała towarzyszka chwili relaksu pod gwiazdami czy romantycznego wieczoru we dwoje. Takie świece mogą być również klimatycznym elementem dekoracyjnym podczas przyjęć organizowanych na świeżym powietrzu. A przecież od wiosny do jesieni znajdzie się na nie niejedna okazja! Jakie wybrać świece do ogrodu w wersji bezzapachowej? Nasza dzisiejsza propozycja to świeca ogrodowa Party Time marki Aura, dostępna w kompletach po sześć oraz po dwanaście sztuk: https://www.sklep.bispol.pl/products/swiece-ogrodowe-party-time-6-sztuk-s70-099-aura-pl-10311. Przytulne światło, przenikające przez barwione na czerwono, żółto bądź zielono szkło, podkreśli wyjątkowość każdego wieczoru w ogrodzie, a solidny, szklany pojemnik, w którym zamknięta jest zalewa, zapewni bezpieczeństwo, ochroni również płomień świecy przed wiatrem.

Fot.materiałpartnera

Zapachowa świeca do ogrodu. Poczuj harmonię światła i aromatu

Doskonałym sposobem na wprowadzenie do swojej przydomowej oazy spokoju, jest zapachowa świeca ogrodowa o przyjemnym, dobrze komponującym się z naturalnym otoczeniem, aromacie. Za jej pomocą możesz stworzyć atmosferę, która ukoi Twoje zmysły i wprawi Cię w pozytywny nastrój, niezależnie od tego, jak bardzo stresujący był mijający właśnie dzień. Oczywiście na ogrodowym stoliku z powodzeniem postawić możesz świece zapachowe w szkle, których używasz w domu. Musisz tylko postarać się, by wybrany przez Ciebie aromat współgrał z innymi zapachami, których w ogrodzie jest bez liku. Zrezygnuj raczej z ciężkich woni, na korzyść słodkich lub rześkich, a więc kwiatowych, owocowych, a zwłaszcza cytrusowych. A skoro już przy cytrusach jesteśmy, chcielibyśmy zaprezentować Ci świecę zapachową z nimi w roli głównej, która przeznaczona jest zarówno do użytku na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.Zawiera ona specjalnie dobrane olejki eteryczne o odprężającym działaniu. Zapachowa świeca ogrodowa Citronella marki Aura (https://www.sklep.bispol.pl/products/zapachowa-swieca-ogrodowa-w-szkle-citronella-s70-86-aura-pl-10313), bo o niej tutaj mowa, to klucz do harmonii pomiędzy światłem a aromatem, tak mile widzianej zwłaszcza wieczorem.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł o tym, jakie wybrać świece do ogrodu, pomoże Ci znaleźć idealne dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy marzysz o romantycznym wieczorze na świeżym powietrzu przy subtelnym blasku świec, czy szukasz pomysłu na udekorowanie za ich pomocą stołu na rodzinne przyjęcie, wśród świec ogrodowych marki Aura znajdziesz takie, które wspaniale spełnią swoje zadanie. Życzymy powodzenia w kreowaniu wyjątkowej atmosfery i cieszeniu się każdą chwilą spędzoną na zewnątrz!

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie