W nowym domu Sandry i Barona znajdzie się duży salon kąpielowy. Modelka pokazała, jak będzie wyglądał

Ekipa remontowa dzisiaj rozpoczęła prace.
W nowym domu Sandry i Barona znajdzie się duży salon kąpielowy. Modelka pokazała, jak będzie wyglądał
https://www.instagram.com/sandrakubicka/?hl=pl
13.05.2024

Sandra Kubicka i Alek Baron zdecydowali się niedawno na zakup nowego domu. Początkowo chcieli się do niego wprowadzić tuż po narodzinach synka, ale skala remontu okazała się na tyle duża, że postanowili zaczekać z przeprowadzką, aż wszystko będzie gotowe. Modelka poinformowała dzisiaj swoich followersów, że ekipa fachowców właśnie rozpoczęła prace.

Zobacz także: Warszawski apartament Luny: białe pianino i kolosalnie drogie lustro

Salon kąpielowy w domu Sandry Kubickiej i Barona

Remont domu to zazwyczaj bardzo stresujące doświadczenie. Modelka i muzyk uznali więc, że nie będą nakładać na siebie niepotrzebnej presji, zwłaszcza że lada moment zostaną rodzicami. Czy mają już konkretny pomysł na wystrój wymarzonego gniazdka? Bez wątpienia – Sandra pokazała nawet na swoim instagramowym profilu, jak będzie wyglądało jedno z pomieszczeń.

„To nasz pokój kąpielowy, który ma prawie 20 m2, gdzie będzie prysznic, wanna i sauna. Kooooocham saunę, a że mam ambitne plany zrobić formę życia po ciąży i będziemy mieszkać pośrodku niczego to treningi będą grane w domu” – wyjaśniła influencerka, przy okazji publikując dwie wizualizacje.

Zapowiada się pięknie!

salon kąpielowy Sandry Kubickiejsalon kąpielowy Sandry Kubickiejsalon kąpielowy Sandry KubickiejFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sandrakubicka/?hl=pl)

Polecane wideo

Warszawski apartament Luny: białe pianino i kolosalnie drogie lustro
Warszawski apartament Luny: białe pianino i kolosalnie drogie lustro - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Wiola (Ocena: 5) 14.05.2024 13:28
Pozazdrościć! ja łazienkę mam małą musiałam zrezygnować z wanny i bidetu na rzecz prysznica i deski myjącej uspa ale no cóż trzeba było znaleźć jakieś rozwiązanie i się udało
odpowiedz

Polecane dla Ciebie