Superbloom, czyli wnętrza, które rozkwitają barwami

Jak stworzyć w swoim mieszkaniu malowniczy efekt?
Superbloom, czyli wnętrza, które rozkwitają barwami
Fot. Unsplash
14.05.2024

Ciepłe brązy, łagodny pastelowy róż, a także inspirowane kwitnącą naturą zielenie składają się na paletę trendowych odcieni Superbloom farb Beckers Designer Collection. W urządzonych w tym duchu wnętrzach do głosu dochodzą aranżacyjna finezja i spontaniczność, tworząc stylizacje, które rozkwitają od kolorów i dekoracyjnych bibelotów.

Zobacz także: Warszawski apartament Luny: białe pianino i kolosalnie drogie lustro

W wnętrzach skąpanych w odcieniach Superbloom liczy się bezpretensjonalność, autentyczność i wnętrzarska swoboda. Mieszanka barw, wzorów i faktur składa się na fantazyjne aranżacje, które choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się eklektyczne, stanowią spójną, malowniczą całość.

kolorowe wnętrzaSuperbloom wymyka się gotowym, aranżacyjnym schematom i stanowi zachętę, by dać się ponieść własnej dekoratorskiej wizji, sprzeciwiając się poniekąd rzeczywistości, która stawia na zastępujące ludzką kreatywność algorytmy. Dzięki temu powstają tętniące prawdziwym życiem, pełne indywidualności wnętrza, w których można poczuć się po prostu jak w domu. Ciepłą, otulającą atmosferę podbija np. przyjemny brąz Ruddy z palety Beckers Designer Collection. Nietuzinkowym urozmaiceniem wystroju są fotel w marynistyczne pasy i wzorzysty dywan, ciekawie odznaczające się na tle jednolitej ściany.

Wnętrzom w kolorach Superbloom daleko do perfekcyjności, a znacznie bliżej do naturalności. Dlatego nie brakuje w nich zieleni, zarówno w postaci kolorów ścian, jak i żywej roślinności, dodatkowo eksponującej naturalny charakter wystroju. Inspirowana przyrodą zgaszona zieleń Balance farby Beckers Designer Collection tworzy w otoczeniu roślin pełne ciepła i bliskości wnętrze, w którym króluje domowy klimat.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Warszawski apartament Luny: białe pianino i kolosalnie drogie lustro
Warszawski apartament Luny: białe pianino i kolosalnie drogie lustro - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie