Blanka Lipińska pokazała wnętrza swojego domu w lesie. Kuchenne szafki zrobiono… ze 100-letniej stodoły

Efekt końcowy jest zachwycający!
Blanka Lipińska pokazała wnętrza swojego domu w lesie. Kuchenne szafki zrobiono… ze 100-letniej stodoły
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
15.04.2024

W lutym tego roku Blanka Lipińska pokazała kilka zdjęć ze swojej „chatki w lesie”. 200-metrowy dom, który kupiła dwa lata wcześniej, został odbudowany i odnowiony po niespodziewanym pożarze. Jak sama stwierdziła w relacjach na Instagramie, remont przysporzył jej oraz partnerowi sporo nerwów. Nie obyło się bez kłótni i spornych koncepcji co do aranżacji wnętrz, jednak efekt końcowy wyszedł po prostu zachwycający. Widzowie Dzień dobry TVN mogli go dzisiaj podziwiać w pełnej okazałości.

Zobacz także: Olga Frycz ma mieszkanie jak z Pinteresta! Pastelowe kolory, duński design, dziewczęca łazienka

Jak wygląda dom w lesie Blanki Lipińskiej?

Tym, co może zaskoczyć fanów autorki „365 dni”, są na pewno kolory ścian w wiejskim domku. Warszawskie mieszkanie Blanki Lipińskiej jest bowiem urządzone w różnych odcieniach czerni. Leśna chatka – wręcz przeciwnie. Pokoje są zielone, niebieskie i czerwone, a tapety zróżnicowane pod względem wzorów i kolorów. W kuchni nie zabrakło szafek zrobionych ze 100-letniej stodoły, papierowej lampy stworzonej przez Pawła Baryłę, partnera pisarki, czy blatu pokrytego żywicą. Całość prezentuje się eklektycznie, choć wciąż bardzo przytulnie.

Ciekawym pomysłem jest również łazienka, w której Blanka Lipińska powiesiła w ramkach zagraniczne wydania swojego bestsellera. Jak stwierdziła żartobliwie, jest to „idealne miejsce na jej literackie popisy”.

Zobaczcie piękny wiejski dom autorki „365 dni”.

Polecane wideo

Jak mieszka Claudia Schiffer? Jej cudowna wiejska rezydencja powala na łopatki
Jak mieszka Claudia Schiffer? Jej cudowna wiejska rezydencja powala na łopatki - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Beata (Ocena: 5) 28.04.2024 12:35
Moją najlepszą decyzją w życiu było zainwestowanie w nieruchomości. Współpraca z firmą Polzen, zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami, przyniosła efekty!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie