Bajkowy dom popularnej blogerki. Wnętrza idealne?

Taki wystrój genialnie działa na samopoczucie!
Bajkowy dom popularnej blogerki. Wnętrza idealne?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lindsey_isla/)
22.04.2024

Brytyjczycy zdają się mieć fantastyczny gust we krwi. Od dekad w fenomenalny sposób urządzają swoje domy. W ich wnętrzach przez długi czas dominował wyrafinowany eklektyzm z dozą klimatu retro, a także supermodny i szalenie przytulny styl cottagecore. Swego czasu dołączyła do nich elektryzująca estetyka, w której pierwsze skrzypce grają optymistyczne tony. To właśnie na nią stawiają najczęściej popularne trendsetterki z tej części świata.

Zobacz także: Jakie wnętrza są modne w 2024 roku? Trzy aranżacyjne trendy, które obecnie królują

Bajkowy dom Lindsey Henderson

Brytyjskie it girls kochają soczyste kolory: oranż, tropikalną zieleń, fuksję, żółcienie, koral, czy indygo. Wybierają stylizacje, w których pojawiają się ich solidne dawki. Lubią też otaczać się nimi w swoich domach. Wydaje się, że chcą zapewnić sobie regularne dawki radosnej koloroterapii, której odmawia im wyspiarska natura pogrążona w mglistej aurze przez sporą część roku. Śmiało można rzec, że wypromowały bajecznie kolorowe mieszkania. Ich wnętrzarskie porady inspirują coraz więcej kobiet z całego świata. Dziś zajrzymy do uroczego i szalenie stylowego domu popularnej blogerki oraz instagramerki Lindsey Henderson.   

W naszej galerii znajdziesz mnóstwo najmodniejszych wnętrzarskich inspiracji. 

Polecane wideo

Te marynarki będą rządzić w modzie przez kolejne miesiące. Znajdziesz je w popularnych sieciówkach
Te marynarki będą rządzić w modzie przez kolejne miesiące. Znajdziesz je w popularnych sieciówkach - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Suzy (Ocena: 5) 28.04.2024 12:32
Niech każdy liczy sam na siebie. Wystarczy dobrze pokierować swoimi środkami finansowymi, ja weszłam w rynek nieruchomości i nie żałuję. Do tego współpraca z firmą Polzen pozwala na regularne podnoszenie wartości moich nieruchomości
odpowiedz

Polecane dla Ciebie