Kompaktowa kuchnia dla singla

Składa się z lodówki, dwupalnikowej kuchenki, zlewu z baterią oraz trzech szuflad. Coś dla singli, którzy nie lubią gotować, a na kuchnię wolą… popatrzeć!
Kompaktowa kuchnia dla singla
Mini Cucina
09.04.2010

Według statystyk, aż 5 milionów Polaków nie ma partnera, co znaczy, że w co trzecim mieszkaniu, które znajduje się w dużym mieście, ktoś żyje sam. Singlę są domeną dużych metropolii – wykształceni, z szerokimi horyzontami i wypchanymi portfelami stają się coraz bardziej docenianą grupą klientów. Nic wiec dziwnego, że wiele firm ma w swojej ofercie produkty przeznaczone specjalnie dla nich

Nieduża, kompaktowa kuchnia Mini Cucina marki Meneghini to idealna propozycja dla singla, który jada na mieście, a używanie kuchni ogranicza do zaparzenia porannej kawy i podgrzania mrożonej pizzy. Mebel jest modny, wygodny i funkcjonalny. Składa się z lodówki, dwupalnikowej kuchenki, zlewu z baterią oraz trzech szuflad. Dodatkowo, zachwyca prostym, minimalistycznym designem oraz żywym, żółtym kolorem. 

My jesteśmy zachwycone!  

Nadia Tyszkiewicz

Zobacz także:

 Wiosna w kuchni – różowo czy zielono?

O wiosnę w kuchni możesz zadbać na wiele sposobów. Tulipany, żonkile, maciejka, nowalijki – wszystko to przypomina o nowej porze roku!

Modna komoda na obcasach

Nie tylko kobiety mają  słabość do wysokich obcasów. Teraz prawo do szpilek przywłaszczają sobie również meble, które wiedzą, jak się dobrze zaprezentować…

Polecane wideo

Komentarze (48)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2010 19:55
no i mało sprzątania ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2010 23:08
Świetne.. ale lodówka zdecydowanie za mała.. szczególnie jak się szykuje jakieś imprezki ;d
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2010 22:58
A kto powiedział, że każdy singiel jada na mieście? Ja wprawdzie singlem nie jestem, ale mieszkam sama, bo studiuję. Czasami gotuję coś w kuchni, czasami odgrzewam mrożonkę albo to, co przywiozę z domu. Dla mnie taka kompaktowa kuchnia byłaby zdecydowanie za mała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2010 20:13
Bardzo praktyczna rzecz ;) Choć lodówka zbyt mała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2010 18:08
przydałby siejeszcze jakis piecyk o tego, i jedna szafka + mały blacik, troche by to powiekszyli i wuala ;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie