Czy kolor można przedawkować? 3 inspiracje, jak wprowadzić barwy do mieszkania

Oto wnętrzarska gra w kolory!
Czy kolor można przedawkować? 3 inspiracje, jak wprowadzić barwy do mieszkania
Fot. mat. prasowe
10.06.2023

Kolory w domu mogą inspirować do działania lub być przewodnikiem po barwnych przygodach z przeszłości. Do wnętrz można je wprowadzać na wiele sposobów, np. przez zabawę kontrastami lub łączenie różnych odcieni z tej samej barwnej rodziny. Paleta Playful Spirit farb Beckers Designer Collection, będąca jednym z trendów Beckers na 2023 r., to ciepłe kolory, które umożliwiają stworzenie przyjaznego miejsca, gdzie pełna energii teraźniejszość przenika się ze wspomnieniami.

Zobacz także: Jak mieszka pokolenie Z?

Na jaki kolor pomalować mieszkanie?

Stół to w wielu domach główne miejsce, przy którym gromadzi się rodzina i toczy się jej codzienność. Może to być nowoczesny mebel lub pamiątka po poprzednim pokoleniu, której podarowano nowe życie.

kolorowe mieszkanieFot. mat. prasowe

Solidny, ale niekoniecznie zabytkowy mebel, pomalowany emalią Beckers nasyconym granatem w odcieniu Nile z gamy Playful Spirit będzie przyciągał wzrok i zaznaczy swoją obecność w centrum pomieszczenia. Mogą do niego kolorystycznie nawiązywać poustawiane tu i ówdzie bibeloty, jak wazony czy lampka o nietuzinkowym kształcie. Pozwalającym wyeksponować mocniejsze barwy, a jednocześnie łagodnym dla oka tłem, będzie beż z pigmentami różu w odcieniu Hope z palety Beckers Designer Collection. Wyrazisty charakter wystroju zaakcentuje nowoczesna grafika w podobnej tonacji barw.

Zobacz także: Julia Wieniawa zmieniła wystrój salonu. „Koszt kanapy to około 90 tys. zł”

Czy słodycz można przedawkować? Są tacy, którzy uważają, że nie. Im właśnie powinno się spodobać zestawienie różnych odcieni różu z tegorocznych trendów Beckers.

kolorowe mieszkanieFot. mat. prasowe

Niewielki sekretarzyk po pomalowaniu emalią Beckers Designer Universal w kolorze Candy Pink zyska wdzięk, o który nikt wcześniej by go nie podejrzewał. Urok tak odmienionego mebla podkreśli ściana w ciepłym odcieniu różu Fairy Tale z palety Playful Spirit farb Beckers Designer Collection. Można pójść jeszcze o krok dalej i uzupełnić aranżację o inne odcienie tego koloru, które wprowadzą neonowa naścienna dekoracja i niewielka grafika. Przełamanie tej różowej monochromatyczności zapewnią zielone roślinne akcenty.

Jeśli ktoś ma życzenie, aby jego dom przypominał niebo w pogodny dzień, zrealizuje je malując ściany błękitem w odcieniu Milky z nowej palety Playful Spirit farb Beckers Designer Collection.

kolorowe mieszkanieFot. mat. prasowe

Łagodne wejście w codzienność z wytworzonego w ten sposób odprężającego klimatu ułatwi zastosowany na drzwiach waniliowy kolor Panna Cotta emalii Beckers Designer Universal.

Więcej inspiracji na bazie najnowszych trendów kolorystycznych znajduje się na stronie https://beckers.pl/inspiracje/trendy-kolorystyczne-2023

Mat. prasowe

Polecane wideo

Hiszpańskie wnętrza elektryzują. Jeśli urządzasz mieszkanie, koniecznie się nimi zainspiruj
Hiszpańskie wnętrza elektryzują. Jeśli urządzasz mieszkanie, koniecznie się nimi zainspiruj - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.06.2023 13:57
Moją najlepszą decyzją w życiu było zainwestowanie w nieruchomości. Współpraca z firmą Polzen, zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami, przyniosła efekty!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie