Hiszpańskie wnętrza elektryzują. Jeśli urządzasz mieszkanie, koniecznie się nimi zainspiruj

Hiszpanie mają fantazję i nie boją się stosowania intrygujących połączeń barwnych.
Hiszpańskie wnętrza elektryzują. Jeśli urządzasz mieszkanie, koniecznie się nimi zainspiruj
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/elledecoration_es/)
03.06.2023

Jeśli przymierzasz się właśnie do urządzania mieszkania lub po prostu zamierzasz urozmaicić domową przestrzeń, wprowadzając do niej nowe elementy dekoracyjne, koniecznie zainspiruj się modnym hiszpańskim stylem. Dzięki temu Twój dom zacznie elektryzować. Mieszkańcy słonecznego Półwyspu Iberyjskiego mają bowiem słabość do szykownych, nieszablonowych detali, poprawiających nastrój intensywnych kolorów i przytulnej atmosfery. 

Zobacz także: Uroczy i poprawiający nastrój trend kawaii opanowuje wnętrza. Zainspiruj się!

Hiszpańskie mieszkania oczarowują kolorami i przytulną atmosferą  

Oglądając nakręcone w Hiszpanii filmy, w tym te stworzone przez najsłynniejszego i najwybitniejszego hiszpańskiego reżysera, za którego uważa się Pedro Almodóvara, nie da się nie zwrócić uwagi na charakterystycznie urządzone domy. Podczas seansu „Bólu i blasku”, czy „Matek równoległych” dosłownie nie można oderwać od nich wzroku. Jaki jest ich sekret?

Zobacz także: Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Oto niezawodne triki

To wnętrza szalenie przytulne, ale i bardzo stylowe, które wibrują intensywnymi barwami i hipnotyzują umiejętnie dobranymi meblami pochodzącymi z różnych dekad. Nie ma tu mowy o nudzie. Mnóstwo w nich chwytających wzrok dodatków, na przykład sztuki nowoczesnej, artystycznych tekstyliów, czy pięknej ceramiki. Na myśl nasuwają się więc dwie rzeczy - Hiszpanie mają fantazję i nie boją się stosowania intrygujących połączeń barwnych, czy żonglowania stylami. Bierzmy z nich przykład!

Oto niezwykłe hiszpańskie wnętrza, które warto zacząć kopiować.

Polecane wideo

Tych obłędnych rzeczy nie może zabraknąć w Twojej szafie. Czołowe trendsetterki z Hiszpanii i Włoch noszą je non stop
Tych obłędnych rzeczy nie może zabraknąć w Twojej szafie. Czołowe trendsetterki z Hiszpanii i Włoch noszą je non stop - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie