Idealne mieszkanie Kasi Tusk. Pokazała efekty 8-letniego remontu

Blogerka ma w swoim apartamencie ściany w odcieniu „delikatnie ocieplonej bieli”. Zdecydowała się również na naturalny marmur.
Idealne mieszkanie Kasi Tusk. Pokazała efekty 8-letniego remontu
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/)
22.03.2023

W social mediach Kasi Tusk można znaleźć sporo inspirujących zdjęć jej mieszkania. I choć cały apartament w sopockiej kamienicy już od początku robił niezwykłe wrażenie, blogerka i jej mąż zdecydowali się na remont. Jego efekty znalazły się na Instagramie oraz blogu influencerki.

Polecamy także: Kasia Tusk pokazała zdjęcie z łazienki. Jej filiżanka jest warta majątek

Jak wygląda apartament Kasi Tusk po remoncie?

Przede wszystkim, jak przyznała Kasia Tusk, remont był długi. Po doświadczeniach z nim związanych postanowiła więc opowiedzieć swoim obserwatorom o tym, na jakie rozwiązania aranżacyjne się zdecydowała, i dlaczego.

Followersów influencerki ciekawiło m.in. to, czy faktycznie ma ona w swojej kuchni i łazience naturalny marmur.

Te osiem lat temu, gdy zaczynaliśmy remont, musiałam się mocno uprzeć, aby postawić na swoim (oczywiście nikt mnie do niczego nie zmuszał, ale gdy czwórka osób „z branży” zniechęca cię do własnych pomysłów to tylko kompletny ignorant nie nabrałby wątpliwości). Przyjrzałam się więc „cudownym konglomeratom” imitującym marmur. I jak dla mnie wcale nie były „nie do rozróżnienia”. Wręcz przeciwnie. Wygląd, stopień odbicia światła, nawet w dotyku naturalny kamień dawał zupełnie inne wrażenie

- wyjaśniła na blogu.

Tusk postawiła na kolor ścian w odcieniu delikatnie ocieplonej bieli (dokładny numer to Ral 9010), którym została pomalowana również stolarka. Ta z kolei – czyli drzwi i framugi – zostały wykonane na zamówienie.

Co ciekawe, mimo iż remont w kamienicy trwa już od 8 lat, wciąż nie jest skończony.

Myślę, że w tej kwestii jeszcze sporo się zmieni na przestrzeni lat. Mowa tu przede wszystkim o pokojach dzieci – chcielibyśmy aby wychowywały się razem, więc jeden pokój teoretycznie mamy wolny. Może zostanie moim biurem na jakiś czas? Za parę lat dziewczynki będą pewnie potrzebowały więcej autonomii i wtedy układ pomieszczeń znów trochę się zmieni. W tym momencie salon pełni też funkcję jadalni, bo część mieszkania nadal jest placem budowy, ale gdy remont się skończy, to planuję zaprojektować większy stół, który będzie bliżej kuchni (…). Remont trwa i trwać będzie jeszcze trochę. W starych kamienicach niespodzianki są nieodłączną częścią architektury i właściwie zawsze oznaczają wydłużenie planowanych prac

- przyznała Kasia Tusk. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia jej wyremontowanego, pięknego apartamentu.

Polecane wideo

Najmodniejsze dekoracje. Dzięki tym uroczym dodatkom Twoje mieszkanie zacznie zachwycać
Najmodniejsze dekoracje. Dzięki tym uroczym dodatkom Twoje mieszkanie zacznie zachwycać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.03.2023 20:41
Nieruchomości to dobry kierunek inwestycji. Polecam współprace z zarządzającym nieruchomościami Polzen
odpowiedz

Polecane dla Ciebie