Rozmiar pościeli, czyli jak dobrać wymiary pościeli dla dziecka, singla i pary?

W sklepach z pościelą czeka na nas ogromny wybór nie tylko kolorów i motywów, ale także bardzo duża różnorodność rozmiarów.
Rozmiar pościeli, czyli jak dobrać wymiary pościeli dla dziecka, singla i pary?
30.12.2022

Jak wybrać odpowiedni rozmiar pościeli, który będzie dopasowany nie tylko o wymiarów naszego łóżka, ale przede wszystkim do naszej wygody? Oto krótka charakterystyka dla najpopularniejszych, najczęściej kupowanych rozmiarówek!

Najpopularniejszy model, czyli pościel 160x200

Nie jest tajemnicą, że uniwersalność ma tutaj ogromne znaczenie. Pościel 160x200 do takiej właśnie należy. Świetnie sprawdza się zarówno dla osób, które śpią same, ale lubią mocno otulić się w swoją kołdrę, jak i dla par, które cenią sobie wspólny sen w objęciach. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku taka pościel bardzo dobrze się sprawdzi. Nie mniej pościel 160x200, której wiele ciekawych odsłon znajdziecie na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-160x200 jest dedykowana raczej dla singla, który ceni sobie wygodę i lubi spać w pełni komfortowo.

140X200, czyli idealne wymiary pościeli dla dzieci i nastolatków!

W dziecięcej sypialni zazwyczaj nie ma zbyt wiele miejsca na duże łóżko. Dużo ważniejsze jest zagospodarowanie odpowiedniej przestrzeni do zabawy czy nauki. W związku z tym powstał pewien kompromis między wygodą, a użytecznością. Idealna pościel do sypialni młodego człowieka to 140x200. Świetnie otula w zimne wieczory i pozwala na swobodę ruchu, gdy jest ciepło. Wiele ciekawych modeli i motywów, które są tak ważne dla dzieciaków znajdziecie na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-140x200, gdzie z pewnością każdy młody człowiek znajdzie coś dla siebie, a może wspólnie uda wam się spędzić czas i razem zrobić zakupy?

Duże rozmiary dla lubiących ciepło i przestrzeń!

Nieustannie rosnącą popularnością cieszą się duże rozmiary pościeli. Pełen komfort, jeżeli chodzi o ciepło i wygodę dla par zapewnią rozmiary 200x200, a nawet 200x220. To optymalne wyjście dla tych par, które lubią spać wspólnie i mają do tego odpowiednio dużo przestrzeni. Jeżeli wasze łóżko jest naprawdę duże i chcecie wspólnie celebrować swój sen sprawdźcie koniecznie https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-200x200, gdzie z pewnością znajdziecie modele które spodobają się wam obojgu! Udany wypoczynek we dwoje to ważny filar dla Waszego związku!

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie