Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem”

Poprzedni apartament fotografa był bardzo kolorowy. W nowym króluje biel.
Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem”
Fot. westwing.pl
14.01.2023

Mieszkanie Marcina Tyszki na warszawskim Żoliborzu uchodzi za jedno z najbardziej oryginalnych w polskim showbiznesie. Kolorowy, wypełniony egzotycznymi kwiatami dwupiętrowy apartament na ósmym piętrze pełen jest oryginalnych rozwiązań. Mieszają się w nim wzory, barwy, faktury. Tym bardziej sporym zaskoczeniem jest fakt, że nowy dom fotografa jest zupełnym przeciwieństwem tego eklektycznego miszmaszu.

- Jego wystrój znacznie różni się od poprzedniego mieszkania, w którym panował klimat rodem z Palm Springs. Teraz króluje prostota, czyste formy, jasne barwy. To wnętrze, w którym się odpoczywa – czytamy na westwing.pl.

Zobacz także: Klaudia El Dursi ma jeden z najpiękniejszych apartamentów wśród polskich gwiazd. Złote półki i marmur na ścianach

Jak wygląda nowe mieszkanie Marcina Tyszki?

Nie da się ukryć, że motywem przewodnim w nowym warszawskim apartamencie Marcina Tyszki jest white total look. Białe są w nim zarówno ściany, meble, jak i dekoracje, choć fotograf umiejętnie żongluje tutaj odcieniami tej barwy.

- To mieszkanie jest jednym wielkim oknem. Operuje tutaj słońce od rana do wieczora (…). Z każdej strony są białe, delikatne zasłony, którymi można się bawić – zsuwać, rozsuwać. Zdjęcia zawsze wychodzą pięknie – opowiada fotograf w filmie pokazowym, nagranym wspólnie z marką Westwing. – To było nie lada wyzwanie, aby biel połączyć z bielą i żeby nie było nudno – dodaje.

Marcin Tyszka osiągnął ciekawy efekt dzięki zabawie fakturami oraz łączeniu nowoczesności z klimatem vintage.

W naszej galerii zobaczycie, jak prezentują się wnętrza w nowym domu fotografa. Jest pięknie?

Polecane wideo

„Najdroższe supermieszkanie” w Krakowie właśnie zostało sprzedane. Kosztowało… 15 mln zł!
„Najdroższe supermieszkanie” w Krakowie właśnie zostało sprzedane. Kosztowało… 15 mln zł! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie