Domowa numerologia. Sprawdź, w jaki sposób adres zamieszkania wpływa na Twoje życie

Numer domu oraz mieszkania mają gigantyczny wpływ na nasze losy.
Domowa numerologia. Sprawdź, w jaki sposób adres zamieszkania wpływa na Twoje życie
Fot. Unsplash (Erol Ahmed)
29.10.2022

Numerologia to prastara wiedza, która opiera się na liczbach. Dzięki niej możemy dowiedzieć się wielu nurtujących nas rzeczy, na przykład tego, co czeka nas w niedalekiej przyszłości, jakie jest nasze powołanie, jaki tryb życia powinnyśmy prowadzić, aby czuć się spełnionymi, czy jak duży mamy w danych dziedzinach potencjał. Rdzeń numerologii ewaluował przez wieki. Obecnie wymienione rzeczy można odczytywać przede wszystkim z imienia i nazwiska oraz daty urodzenia. Co ciekawe, gigantyczny wpływ na nasze losy ma także numer domu oraz mieszkania.

Zobacz także: Sleep divorce. Czy spanie osobno naprawdę może poprawić relację z partnerem?

Jak liczby w adresie kształtują nasze życie?

Jeśli planujemy przeprowadzkę i jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania nowego idealnego domu, pamiętajmy, aby poza lokalizacją, czy metrażem zabrać się także za sprawdzanie numeru mieszkania. To właśnie on może przesądzić o tym, czy w nowym miejscu będziemy czuły się szczęśliwe, spokojne i spełnione, czy może wiecznie zatroskane, poirytowane i zmęczone. 

Najgorszym wyborem będą numery domów i mieszkań, takie jak 13, 14, 16 oraz 19. Równie złe są też te, w jakich liczby zmniejszają się do nich bądź sumują. Owe liczby w domowej numerologii uważane są za wyjątkowo pechowe. Ludzie, którzy mieszkają pod podobnymi pechowymi adresami, nierzadko czują się wiecznie zaniepokojeni. Ich życiowa energia nieustannie utrzymuje się na niskim poziomie. Nie potrafią w pełni cieszyć się życiem i wciąż dopada ich marazm. 

Zobacz także: Mroczna turystyka: szlakiem kryminalnych wydarzeń, cmentarzy i nawiedzonych miejsc

Polecane wideo

W szkole wszyscy szydzili z jej wyglądu. Dzisiaj Jessica Ashley to prawdziwa piękność
W szkole wszyscy szydzili z jej wyglądu. Dzisiaj Jessica Ashley to prawdziwa piękność - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie