Zastosowanie lakieru do włosów o którym mogłaś nie wiedzieć. Przydaje się w domowych porządkach

Z jego pomocą pozbędziesz się zagnieceń na firance.
Zastosowanie lakieru do włosów o którym mogłaś nie wiedzieć. Przydaje się w domowych porządkach
Fot. Unsplash.com ( Tuva Mathilde Løland)
26.09.2022

Lakier do włosów bywa niezastąpiony w układaniu fryzury. Potrafi uratować z opresji niejedną kobietę, która chce wyglądać pięknie, a jej włosy nie chcą z nią współpracować. Okazuje się jednak, że ten produkt ma zastosowanie, o którym mogłaś nie wiedzieć. Świetnie sprawdza się w domowych porządkach.

Zobacz także: Gdzie i jak obecnie mieszka Maffashion? Influncerka wyprowadziła się z synem z nowoczesnej willi

Zastosowanie lakieru do włosów w domowych porządkach

Jak się okazuje, lakier do włosów możesz wykorzystać nie tylko do tego, żeby twoja fryzura wyglądała nienagannie. Chociaż jest to jego podstawowe zastosowanie, pomysłowe panie domu odkryły, że nie jedyne. Lakier do włosów możesz wykorzystać także do swoich firanek. W jaki sposób? Kiedy wyjmiesz je z pralki i zawiesisz w oknie, spryskaj je delikatnie lakierem do włosów, kiedy będą jeszcze wilgotne. Jak się okazuje, ten produkt świetnie poradzi sobie z widocznymi zagnieceniami. Dodatkowo, ochroni on materiał przed osadzaniem się na nim kurzu.

Nie jest to jedyny trik, który nie od dziś stosują panie domu. Niewielkich zagnieceń na firance możesz pozbyć się także za pomocą suszarki do włosów, jeśli akurat skończył ci się lakier. Będzie ci łatwiej to zrobić, jeśli wcześniej zawiesisz firankę na karniszu. Pamiętaj, że tkanina musi być lekko wilgotna.

Zobacz także: Czy warto kupić robot sprzątający z funkcją mopowania?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥
Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2022 00:09
Nie przyszłoby mi do głowy pryskać firanek lakierem do włosów, są z miękkiego woalu, więc źle by się układały takie sztywne. Wieszam je lekko wilgotne i przeciągam parownicą, a dzięki temu, że podłogi są codziennie sprzątane przez roombę tekstylia okienne się mniej kurzą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie