Nowa łazienka bez remontu. Po 2 dniach to będzie zupełnie inne wnętrze

Uzyskasz estetyczny i trwały efekt i to w dowolnym zestawieniu kolorystycznym.
Nowa łazienka bez remontu. Po 2 dniach to będzie zupełnie inne wnętrze
Fot. Tikkurila / mat. prasowe
10.09.2022

Komu chodzi po głowie remont łazienki, ale nie może się do niego zabrać w obawie przed uciążliwością remontu, powinien rozważyć szybkie, efektowne i niemal nieinwazyjne rozwiązanie, wykorzystując nowy produkt do malowania płytek Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Pozwala on dokonać samodzielnie całkowitej metamorfozy łazienki, uzyskując estetyczny i trwały efekt i to w dowolnym zestawieniu kolorystycznym.

Zobacz także: Witamy w nowym domu... Gdy się przeprowadzasz, koniecznie pamiętaj o tych przesądach!

Malowanie płytek łazienkowych krok po kroku

By dokonać metamorfozy łazienki z wykorzystaniem Tikkurila Luja Ceramic Tiles wystarczy bardzo dokładnie oczyścić płytki i fugi z brudu, kamienia oraz tłuszczu, a następnie po prostu pomalować powierzchnię. Tikkurila Luja Ceramic Tiles jest to bowiem rozwiązanie 2w1, które nie wymaga stosowania żadnej farby podkładowej. Należy nałożyć dwie warstwy produktu, używając pędzla do fug i trudno dostępnych miejsc oraz wałka do większych powierzchni, zachowując pomiędzy kolejnymi warstwami 16 godzinny odstęp czasu. W rezultacie w ciągu dwóch dni można uzyskać nowy, niebanalny wystrój bez potrzeby kucia starych kafli. Dodatkowym atutem farby Tikkurila Luja Ceramic Tiles są praktycznie nieograniczone możliwości kolorystyczne – do wyboru jest ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można stworzyć nawet najbardziej wyszukane aranżacje łazienki.

Pomalowaną w ten sposób powierzchnię charakteryzuje nie tylko piękne wykończenie, ale też wyjątkowa trwałość. Farba ta jest bowiem odporna na wielokrotny kontakt z zimną i gorącą wodą oraz plamy, także te wynikające z kontaktu z detergentami. Jest to rozwiązanie nie tylko szybkie, ale także niezwykle ekonomiczne i realizowane z dbałością o środowisko - pozwala bowiem zaoszczędzić liczbę śmieci i wynoszonego gruzu zgodnie z filozofią ‘less waste’. W proekologiczne postawy wpisują się też opakowania farby, które zostały wyprodukowane z plastiku z recyklingu i mogą być w 100% ponownie przetworzone.

malowanie łazienki tikkurilamalowanie łazienki tikkurilamalowanie łazienki tikkurilaMat. prasowe

Polecane wideo

Anna Lewandowska obchodzi dzisiaj urodziny. Przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę
Anna Lewandowska obchodzi dzisiaj urodziny. Przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2022 07:45
Super metamorfoza! Ja niedawno też remontowałam łazienkę, ale my już zdjęliśmy kafelki, nie nadawały się do malowania. Do tego zainwestowałam w końcu w deskę myjącą uspa i jestem zachwycona. Nowy komfort życia :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2022 16:17
Czy malowal ktos z was kafelki? Czy to sie sprawdza? Czy farba nie odchodzi np przy umywalce? Bo tam ma czesto kontakt z woda.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie