Telewizor w łazience, oryginalne meble, wielki basen. Tak wygląda nowy dom Wersow i Friza!

YouTuberzy kupili wspólnie nowoczesną willę.
Telewizor w łazience, oryginalne meble, wielki basen. Tak wygląda nowy dom Wersow i Friza!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/wersow/?hl=pl)
19.07.2022

Nawet osoby, które nie oglądają YouTube`a, kojarzą takie postaci, jak Wersow i Friz. Influencerzy zasłynęli bowiem w zeszłym roku współpracą z marką Koral – lody Ekipy wywołały wówczas taką histerię w sklepach, że sprzedawcy wprowadzali dla klientów zakaz kupowania kilku sztuk jednocześnie. Na serwisach aukcyjnych świetnie miał się nawet… handel papierkami po zimnym przysmaku.

Zobacz także: Fani są zaskoczeni nowym wyglądem Marcysi z Ekipy Friza. „Coś ty z nosem zrobiła…”

YouTuberzy z ekipy Friza mieszkali do tej pory pod jednym dachem. Ten etap przechodzi jednak powoli do historii. Poszczególni członkowie inwestują we własne nieruchomości i stopniowo się usamodzielniają.

Na taki krok zdecydowali się również ostatnio Friz i Wersow. Narzeczeni kupili wspólnie nowoczesną willę, a to, jak została urządzona, pokazali oczywiście na kanale influencerki.

Friz i Wersow kupili dom

Pierwsza wspólna nieruchomość popularnych YouTuberów znajduje się pod Krakowem. Willa robi niesamowite wrażenie zarówno z zewnętrz, gdzie znajduje się okazały basen, jacuzzi oraz palenisko, jak i od środka.

Wnętrza domu zostały urządzone w odcieniach szarości, beżu oraz bieli. Nie zabrakło miejsca na garderobę, pralnię, spiżarnię, a także na pokój gościnny. W jednej z łazienek znalazł się nawet… telewizor.

Całość willi prezentuje się bardzo nowocześnie. Zobaczcie kilka zdjęć!

Polecane wideo

Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów
Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4 / 5
graff (Ocena: 5) 19.07.2022 16:44
Basen to takie marzenie do spełnienia, jak dobrze ktoś zrealizuje jak berndorf.pl to jest na lata i można się nim cieszyć . Chłopak zrobił super karierę, należy mu się jak nikomu.
odpowiedz
. (Ocena: 4) 19.07.2022 12:50
Po co wydawać na to wszystko kasę lepiej żeby pomogli innym ludzią/zwierzętom BIEDNYM a nie wydawać na te bzdury ,,Bo IM sIę chCe''
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.07.2022 10:53
To ma być wielki basen ? :D Moi znajomi mają większy w ogrodzie. 5 razy taki jak ten. Wystrój wnętrz nie podoba mi się, taki monotonny, nijaki.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.07.2022 08:33
A potem dzieci to widzą i zdziwienie, że zamiast chcieć być lekarzem, strażakiem, policjantem to chcą być youtuberami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie