Harmonijny design w domu: Białe wnętrza i soczysta zieleń roślin

Ten miks odcieni wprowadza do aranżacji dynamiczną nutę, przyjemną harmonię i optymistyczną aurę.
Harmonijny design w domu: Białe wnętrza i soczysta zieleń roślin
Fot. Unsplash
08.07.2022

Czysta biel i soczysta zieleń roślin do para idealna, która od lat jest na topie. Wyznacza naturalny charakter wnętrz, ujmuje przy tym prostotą i klasą. Rośliny z niezwykłą subtelnością potrafią też ożywić spowite bielą pomieszczenia. Wprowadzają do aranżacji dynamiczną nutę i budują optymistyczną aurę, tworząc zachwycające wnętrza, w których panuje przyjemna harmonia.

Wcale nie potrzeba finezyjnych koncepcji aranżacyjnych, by nadać wnętrzom wdzięczny, radosny look. Przecież to właśnie proste rozwiązania czasem zapewniają najpiękniejszy efekt. Kontrastująca biel ścian pomalowanych farbą Jedynka Perfekcyjnie Biała to idealne tło dla szarych mebli i dodatków, które podkreślają wysmakowany, nowoczesny styl wnętrza.

białe wnętrzaPrzestrzeń z niebywałym wyczuciem urozmaicają zielone rośliny licznie rozstawione w całym pomieszczeniu. Uwypuklają dyskretną urodę aranżacji i wprowadzają kojącą świeżość do wystroju.
Zobacz także: 6 domowych roślin, które podobno przyciągają pecha

Promienie słońca, które wpadają przez okno naturalnie ocieplają białe pomieszczenia i kształtują pogodny, leniwy klimat. Zielone kwiaty doniczkowe w oprawie muśniętych słonecznym blaskiem ścian pokrytych Jedynką Perfekcyjnie Białą wypełniają salon spokojem i przytulną beztroską.

białe wnętrzaW tę błogą aranżację stylowo wkomponowuje się kultowy fotel z czasów PRL w żółtych tonacjach. Nie tylko podbija swobodny aranżacyjny styl, ale sam w sobie urzeka żywym kolorem i wzorniczą prostotą.

Biało-zielone tony są także doskonałą bazą dla szerszej zabawy kolorem. Zestawienie krzeseł w różnych odcieniach i nowoczesnego obrazu w jaskrawych barwach nada wnętrzu artystycznego sznytu.

białe wnętrzaWłączenie naturalnych akcentów, jak pleciona lampa czy drewniane skrzynki, harmonijnie uzupełnią kompozycję, akcentując jednocześnie przytulność wnętrza i bliskość natury.

Zobacz także: Pałacowe mieszkanie Zosi Ślotały. Sztukateria na ścianach, aksamitne kanapy, kinkiety

Więcej pomysłów na muśnięte naturalną zielenią białe wnętrza znajduje się na stronie: www.farbyjedynka.pl/pl/inspiracje.

Mat. prasowe

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.
Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do koncernu PPG. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.

 

Polecane wideo

Jak mieszkają Polacy? IKEA pokazuje wnętrza polskich domów
Jak mieszkają Polacy? IKEA pokazuje wnętrza polskich domów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie