Instant Pot® Duo™ Evo Plus 10 w 1 - czy warto go kupić? [test redakcyjny]

Jak to było... Gotować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...!
Instant Pot® Duo™ Evo Plus 10 w 1 - czy warto go kupić? [test redakcyjny]
13.06.2022

Dokładnie! Każda z nas, każda Supermama wie jak nasz czas jest cenny. Każdy dzień wypełniony po brzegi obowiązkami i szczerze mówiąc nie raz zdarza się, że nie mamy zwyczajnie siły gotować wymyślnych potraw, zadowalających kubki smakowe rodziny.

A co gdyby istniało urządzenie, dzięki któremu nie dość że zaoszczędzimy czas, to w dodatku "wyczarujemy" pyszne i przede wszystkim zdrowe posiłki dla całej rodziny?

Instant Pot® Duo™ Evo Plus 10 w 1 - test redakcyjny

Będąc mamą dwóch uroczych dziewczynek, do tego spełniającą się zawodowo kobietą za każdym razem, gdy na horyzoncie pojawiają się nowinki, dzięki którym moja codzienność - w dużym skrócie - będzie prostsza jestem absolutnie zaintrygowana.

Tak też było w tym wypadku! Uwielbiam gotować, ale... czasami zwyczajnie brakuje mi czasu na przygotowanie czegoś pysznego, innego niż cotygodniowe standardy. 

Przyznam się szczerze - na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do Instant Pot'a. Jestem raczej tradycjonalistką w kwestiach wszelkiego rodzaju gadżetów. Generalnie w moim domu króluje minimalizm jeśli chodzi o sprzęty kuchenne. 

Instant Pot® Duo™ Evo Plus 10 w 1 - jak to działa?

To nowoczesny multicooker, innowacyjny i zaawansowany technologicznie szybkowar do wielu zastosowań. Idealny dla osób, które wymagają naprawdę wiele od tego typu urządzeń. Instant Pot® Duo™ Evo Plus 10 w 1 posiada 10 funkcjonalności, a specjalnie opracowane programy inteligentne pozwolą na poszerzenie kulinarnych możliwości. Co powiesz na posiłki w tylu slow, przygotowywane metodą sous vide, czy jogurty własnej roboty lub specjalistyczne gotowanie ryżu do potraw kuchni azjatyckiej. A może potrzebujesz inspiracji na zdrowe i szybkie dania jednogarnkowe?

To wielofunkcyjne urządzenie 10 w 1: szybkowar, wolnowar, jogurtownica, parowar, ryżowar, patelnia do smażenia, mini piekarnik, urządzenie do gotowania metodą sous vide, podgrzewacz żywności i garnek do tradycyjnego gotowania w jednym. 

Multicooker Instant Pot to przede wszystkim szybkie i intuicyjne gotowanie - czyli to co zapracowane Supermamy lubią najbardziej. Dostęp do 9 programów inteligentnych i aż 55 domyślnie zaprogramowanych ustawień, a także możliwość wprowadzenia własnych modyfikacji daje niezliczone możliwości kreatywnego i przede wszystkim szybkiego gotowania. Co więcej, gotowanie w szybkowarze to duża oszczędność energii elektrycznej względem normalnego gotowania - aż do 70%! Dodatkowo łatwość czyszczenia: pokrywę i garnek można bez problemu myć w zmywarce. 

Choć przed pierwszym użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi i wyjaśnieniem funkcji to bez zbędnej kokieterii przyznam, że nigdy wcześniej nie jadłam tak pysznych, miękkich i idealnie doprawionych limonkowym sosem kawałków kurczaka. Makaron z kurczakiem i groszkiem cukrowym w sosie orzechowym to niesamowita uczta dla podniebienia! Gotowych przepisów jest całe mnóstwo do wykorzystania. 

Instant Pot® Duo™ Evo Plus 10 w 1 - czy warto kupić?

Tak! Bez dwóch zdań, nie dość że to urządzenia oszczędza twój czas, to dodatkowo daje niezliczone możliwości pysznych, pełnowartościowych i zdrowych posiłków.

Co więcej - już dzisiaj możesz wziąć udział w konkursie i wygrać: Instant Pot ® Duo™ 7 w 1 - szczegóły TUTAJ!

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.06.2022 14:30
N2m. Me? kvkcpo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2022 14:26
o0 Św nn1 1qThyssen
odpowiedz

Polecane dla Ciebie