Wielka garderoba, własna siłownia, luksusowa kuchnia. Jak mieszka Khloé Kardashian?

Zobaczcie kilka zdjęć z tej luksusowej rezydencji.
Wielka garderoba, własna siłownia, luksusowa kuchnia. Jak mieszka Khloé Kardashian?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/khloekardashian/)
14.08.2022

Siostry Kardashian słyną ze swojego oryginalnego stylu nie tylko w kwestii ubrań, ale także wystroju wnętrz. Ich wille wyróżniają się nietypowym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Najlepszym przykładem jest tutaj choćby znikająca umywalka w łazience Kim Kardashian.

Jak z kolei mieszka jej siostra, Khloé? Oto jej niesamowita willa.

Jak mieszka Khloé Kardashian?

Znajdująca się w Kalifornii rezydencja Hidden Hills, którą zamieszkuje Khloé, jest warta aż 17 milinów dolarów. Wymarzony dom Kardashianki znajduje się tuż obok nowo wybudowanej willi należącej do jej mamy, Kris Jenner.

- Khloé jest niezwykle uporządkowaną i zorganizowaną osobą. Uwielbia harmonijne wnętrza – powiedziała w jednym z wywiadów Kris.

Faktycznie, kiedy patrzy się na wnętrza willi, od razu rzuca się w oczy idealny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach ład. - W spiżarni znajdują się liczne szafki do przechowywania, sześć otwartych półek, które sięgają od podłogi do sufitu, a wszystkie przedmioty znajdują się we własnych, starannie oznaczonych pojemnikach, tacach i słoikach – podaje lifeandstylemag.com.

Podobnym uporządkowaniem odznacza się też garderoba, a także lodówka celebrytki.

Khloé, która w ostatnim czasie przeszła gigantyczną metamorfozę, ma również do dyspozycji własną siłownię na terenie rezydencji. Pokoik jej córeczki jest z kolei nieco bardziej cukierkowy. Znajduje się w nim m.in. neonowy napis oraz elegancka sofa.

Zobaczcie kilka zdjęć z tej luksusowej rezydencji. Jak Wam się podoba?

Polecane wideo

Jak mieszka Julia Dybowska?
Jak mieszka Julia Dybowska? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie