Dopasowane do budżetu pakiety na wykończenie mieszkania pod klucz

Pakiety na wykończenie mieszkania pod klucz to ciekawa opcja dla inwestorów, którzy kupili mieszkanie w stanie deweloperskim, ale nie tylko.
Dopasowane do budżetu pakiety na wykończenie mieszkania pod klucz
11.04.2022

Często mieszkanie z drugiej ręki wymaga pewnego nakładu pracy lub gruntownego remontu i wtedy warto sięgnąć po kompleksowe rozwiązanie w postaci pakietów. Kupiłeś lokal do remontu? Zainwestowałeś w apartament nad morzem, który wymaga odświeżenia? Zobacz, ta propozycja może być interesująca!

Jak podejść do wykończenia mieszkania pod klucz?

Trzeba przyznać, że układanie parkietu, malowanie ścian oraz montaż urządzeń w łazience to cenne umiejętności, dzięki którym zyskuje się satysfakcję z samodzielnie wykonanego remontu. Nie każdy jednak ma w sobie smykałkę do remontów i dobrze czuje się w dziale DIY w markecie budowlanym. Drzwi przylgowe, czy bez przylgowe, ościeżnice, listwy progowe, podwieszane WC lub kompakt, przekrój rur i odpowiednie baterie … Oferta dostępnych na rynku materiałów jest ogromna! Jak sobie poradzić z wyborem, gdy brakuje doświadczenia i zdolności złotej rączki? Dla inwestorów, którzy chcą zlecić wykończenie mieszkania pod klucz profesjonalistom, dostępne są pakiety obejmujące zróżnicowany zakres prac wraz z projektem aranżacji.

Cztery opcje pakietów na prace wykończeniowe w mieszkaniu

Wykończenie mieszkania pod klucz w wersji pakietowej, jest dostępne w czterech programach. Każdy z nich daje się modyfikować i spersonalizować według własnych potrzeb. Poszczególne opcje można kompilować i uzupełniać o prace instalacyjne, tapetowanie, montaż okładzin, zabudowę meblową, czy zmianę dotychczasowej aranżacji.

  • COMFORT – funkcjonalne i trwałe rozwiązania w przystępnych cenach,
  • SILVER – dobra jakość w rozsądnym budżecie z krótkim terminem realizacji,
  • GOLD – wysoka jakość i indywidualne podejście do potrzeb,
  • PLATINUM INDYVIDUAL – wszystko co najlepsze w spersonalizowanej aranżacji mieszkania dla wymagających inwestorów.

Prace związane z projektem, remontem i wykończeniem mieszkania w standardzie „pod klucz” są realizowane w oparciu o starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości materiały, produkowane przez polskich i światowych dostawców. Warto zapoznać się z założeniami poszczególnych wariantów i zlecić kompleksowe prace wykończeniowe w mieszkaniu w ramach wybranego pakietu.

Dopasuj pakiet do oczekiwań i wielkości budżetu

Porównaj pakiety i wybierz wykończenie mieszkania pod klucz w takim standardzie, który jest najlepiej dopasowany do oczekiwań i możliwości finansowych. Niezależnie od wersji programu, na którą się zdecydujesz, możesz na etapie planowania poszerzyć zakres prac. W budżecie zostaną uwzględnione np. dodatkowe prace związane przekładaniem instalacji elektrycznej, wyburzeniem ścian, położeniem okładziny w salonie i inne tego typu roboty. Projektanci wnętrz odpowiedzą na pytania, a także zaproponują nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych oczekiwań. Wszystko to w ramach budżetu przeznaczonego na wykończenie i wyposażenie mieszkania.

Partnerem materiału jest redNet Dom.

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie