Jak mieszka Angelika Mucha? Róż, plakat z Bieberem w sypialni i wypełniona po brzegi garderoba

Influencerka urządziła swoje mieszkanie w bardzo dziewczęcym stylu.
Jak mieszka Angelika Mucha? Róż, plakat z Bieberem w sypialni i wypełniona po brzegi garderoba
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/littlemooonster96/)
20.01.2022

Angelika Mucha, mimo swojego młodego wieku, może się pochwalić bardzo długim stażem w branży social mediowej. W tym roku mija bowiem dokładnie 10 lat, od kiedy 23-latka wrzuciła swój pierwszy film do Sieci.

- Wszystko zaczęło się w 2012 roku gdy założyła kanał na YouTube. Tam zamieszczała relacje z wyjazdów, koncertów, a także swoje haule zakupowe, stylizacje, czy makijaże. Szybko udało jej się zgromadzić wokół siebie sporą liczbę fanów. Jej kanał rozkręcił się na dobre w momencie gdy w 2016 roku opublikowała nagranie ze swojego spotkania z Justinem Bieberem. Wiadomo, że jest jedną z jego największych fanek – przypomina serwis jastrzabpost.pl.

Zobacz także: Idealny apartament Anny Wendzikowskiej. Boska łazienka, stylowe pianino, liczne obrazy

Niedawno littlemooonster96 zaprosiła do swojego mieszkania kamery Dzień Dobry TVN. Dzięki temu jej fani mogli się dowiedzieć, jak wygląda gniazdko młodej influencerki.

Jak mieszka littlemooonster96?

Mieszkanie bez wątpienia jest bardzo kobiece. Angelika przyznała, że uwielbia kolor różowy, dlatego nie zabrakło dodatków w tym właśnie odcieniu. Dziewczęcymi akcentami w pomieszczeniach są również plakaty. Centralne miejsce w sypialni zajmuje chociażby ten z Justinem Bieberem.

Uwagę przykuwa również wypełniona po brzegi garderoba influencerki. Półki uginają się w niej od drogich butów i markowych torebek.

Zobaczcie kilka zdjęć z wymarzonego gniazdka littlemooonster96. Jak Wam się podoba?

Polecane wideo

Maffashion pokazała, jak mieszka! Miętowe umywalki, abstrakcyjne obrazy, ciekawe meble
Maffashion pokazała, jak mieszka! Miętowe umywalki, abstrakcyjne obrazy, ciekawe meble - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie