Jak zaaranżować ścianę za łóżkiem? Trzy piękne inspiracje

Jeśli łóżko w sypialni nie ma fabrycznie wbudowanego wezgłowia, warto samemu je oryginalnie zaaranżować.
Jak zaaranżować ścianę za łóżkiem? Trzy piękne inspiracje
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/774124927149605/ & https://pl.pinterest.com/pin/351912460381412/)
15.01.2022

Niesztampowy zagłówek potrafi nadać intrygujący wyraz całej aranżacji. Jeśli zatem łóżko w sypialni nie ma fabrycznie wbudowanego wezgłowia, warto samemu je oryginalnie zaaranżować i w ten sposób podkreślić indywidualny styl wystroju.

Zobacz także: 9 prześlicznych plakatów do Twojego mieszkania

Jak zaaranżować ścianę za łóżkiem?

Wiele osób decyduje się na jednolitą ścianę za łóżkiem w ulubionym kolorze jako bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które z biegiem lat nie straci na aktualności. Są jednak i tacy, którzy chcą iść o krok dalej i poszukują bardziej oryginalnych pomysłów na wezgłowie.

ściana za łóżkiemPodwójny miętowy panel o zaokrąglonych brzegach jako zagłówek na tle ściany udekorowanej sztukaterią w ciepłym odcieniu Cappuccino z palety Beckers Designer Colour z całą pewnością będzie stylowym urozmaiceniem wnętrza. Naturalne materiały w dyskretnych, pastelowych tonacjach i miękkie welurowe poduszki podbiją przytulny charakter wystroju. Zwieńczeniem aranżacji będzie zaś nocna lampka w połyskującym złotym kolorze, która wprowadzi do pomieszczenia wysmakowany klimat.

ściana za łóżkiemZa łóżkiem w sypialni równie efektownie może prezentować się sztukateria, szczególnie w oprawie modnego kolorystycznego duetu - pudrowego różu i granatu. Cienkie, białe listwy dekoracyjne będą stylowo odznaczać się na atramentowym tle, kontrastując jednocześnie ze smukłymi, metalowymi meblami w klasycznej czerni. Delikatny róż na ścianie i w dodatkach sprawi, że wnętrze nabierze uroczej lekkości.

ściana za łóżkiemInspiracją do stworzenia oryginalnego zagłówka może być idea upcyclingu. Z kilku niepotrzebnych palet transportowych można skonstruować łóżko wraz z wezgłowiem w stylu industrialnym. W zależności od upodobań drewno można pozostawić w stanie surowym lub pomalować emalią na ulubiony odcień. Odprężający klimat w sypialni podkreślą spokojne barwy ziemi na ścianie takie jak Healing Grey z palety Beckers Designer Colour oraz zieleń roślin.

Więcej pomysłów na aranżację ściany za łóżkiem w sypialni znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Znaki zodiaku a tatuaże. Jaki wzór do Ciebie pasuje?
Znaki zodiaku a tatuaże. Jaki wzór do Ciebie pasuje? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie