Maffashion pokazała, jak mieszka! Miętowe umywalki, abstrakcyjne obrazy, ciekawe meble

Zobaczcie posiadłość blogerki i jej rodziny.
Maffashion pokazała, jak mieszka! Miętowe umywalki, abstrakcyjne obrazy, ciekawe meble
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maffashion_official/)
23.12.2021

W połowie tego roku Maffashion wraz ze swoim partnerem Sebastianem Fabijańskim oraz ich synkiem Bastkiem zamieszkali w nowym domu. Relację z urządzania i wykańczania wnętrz fani blogerki mogli oglądać na jej social mediach. Już wtedy rzucały się w oczy nowoczesne aranżacje pomieszczeń, ciekawe rozwiązania projektowe, a także rozmiar posiadłości.

Niedawno influencerka postanowiła ponownie podzielić się kilkoma zdjęciami swojego domu. Widać na nich, jak willa prezentuje się z zewnątrz oraz jakie dodatki królują w środku.

Polecamy także: Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród

Jak mieszkają Maffashion i Sebastian Fabijański?

Dom Kuczyńskiej i Fabijańskiego ma nowoczesny design. Z zewnątrz królują ciepły brąz, biel oraz szarość. Widać również przestronne tarasy oraz ściany z okien. W zadbanym ogrodzie stanęła również ogromna świąteczna choinka.

Wnętrze willi współgra z jego zewnętrznym wyglądem. Narzeczeni postawili na szare oraz białe ściany i sufity, brązowe podłogi, a także nowoczesne, modułowe meble. Łazienki urządzili w ciemnej, bardzo eleganckiej kolorystyce – wyjątkiem jest jedynie ta, w której jedną ze ścian zdobią pastelowe żółto-różowo-niebieskie płytki. W łazienkach można dopatrzyć się ciekawych detali, takich jak np. miętowe umywalki.

W willi nie zabrakło również abstrakcyjnych obrazów Sebastiana, które na tle surowych wnętrz prezentują się bardzo ciekawie.

Zobaczcie, jak mieszkają blogerka i aktor. Piękny dom?

Polecane wideo

Jak mieszka Iga Krefft? Klimatyczne gniazdko w stylu vintage
Jak mieszka Iga Krefft? Klimatyczne gniazdko w stylu vintage - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie